IIYAMA Monitor 27 cali GB2771QSU-B1 QHD,Fast IPS,200Hz,HAS (150) PIVOT,2xUSB 3.2,2xUSB C,0,5ms,2xHDMI,DP,350cd,Adaptive G-SYNC 2560x1440@48-240Hz DP o
średnia liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
G-MASTER GB2771QSU-B1 Dołącz do ekipy profesjonalistów z modelem 27-cali G-Master Red Eagle, zapewniającym zachwycającą rozdzielczość QHD i ultraszybkie odświeżanie 200 Hz Szybki panel IPS z odświeżaniem 200 Hz i czasem reakcji 0,5ms MPRT gwarantuje płynną rozgrywkę, niezwykle ostry obraz i żywe kolory.
towar niedostępny
Opis
G-MASTER GB2771QSU-B1
Dołącz do ekipy profesjonalistów z modelem 27-cali G-Master Red Eagle, zapewniającym zachwycającą rozdzielczość QHD i ultraszybkie odświeżanie 200 Hz
Szybki panel IPS z odświeżaniem 200 Hz i czasem reakcji 0,5ms MPRT gwarantuje płynną rozgrywkę, niezwykle ostry obraz i żywe kolory. Dzięki zastosowaniu funkcji Black Tuner zyskujesz doskonałą widoczność w ciemnych scenach, która zapewnia przewagę w każdym meczu.
Dostępny także ze stopą bez regulacji wysokości: G-Master G2771HSU-B1 (1920x1080), ze stopą bez regulacji wysokości: G-Master G2771HS-B1 (1920x1080) i ze stopą bez regulacji wysokości: G-Master G2771QS-B1 (2560x1440)
Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | Fast IPS |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Częstotliwość odświeżania | 200 Hz |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pivot | Tak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Kamera internetowa | Brak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Liczba portów HDMI | 2 |
| Liczba portów DisplayPort | 1 |
| Liczba portów USB-A | 2 |
| Liczba portów USB-C | 2 |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Data Act | Link |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Kontrast Dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Plamka matrycy | 0.233 mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack, 2 x HDMI, 2 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 1 x DisplayPort, 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Obszar widzialny w pionie | 335.7 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.7 mm |
| Czas reakcji MPRT | 0.5 ms |
| Wysokość | 408.5 mm |
| Wysokość (maks.) | 554 mm |
| Szerokość | 613.5 mm |
| Głębokość | 213 mm |
| Waga z podstawą | 5.7 kg |
| Waga | 3.9 kg |
| Akcesoria w zestawie | Kabel zasilający (1.8m) Kabel USB (1.8m) Kabel HDMI (1.8m) Kabel DP (1.8m) Skrócona instrukcja obsługi Instrukcja bezpieczeństwa |
| Certyfikaty | CE, TUV, WEEE, VCCI, RoHS, REACH, EAC, ErP, PSE, UKCA |
| Pobór mocy | 21 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Klasa energetyczna | E |
| Kod dostawcy | GB2771QSU-B1 |
| EAN | 4948570126514 |
| Pełna nazwa | IIYAMA Monitor 27 cali GB2771QSU-B1 QHD,Fast IPS,200Hz,HAS (150) PIVOT,2xUSB 3.2,2xUSB C,0,5ms,2xHDMI,DP,350cd,Adaptive G-SYNC 2560x1440@48-240Hz DP o |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











