IIYAMA Monitor 27 cali GB2771UHSU-B1 4K 144Hz FHD 288Hz, 450cd, 2x2W, HAS 150, PIVOT
duża liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
G-MASTER GB2771UHSU-B1 Wykorzystaj pełnię swojego gamingowego potencjału z wszechstronnym monitorem 4K GB2771UHSU Red Eagle Poznaj najlepsze z dwóch światów dzięki 27-calowemu monitorowi 4K IPS G-MASTER Red Eagle GB2771UHSU, zaprojektowanemu z myślą o wszechstronności. Ciesz się wyjątkową szczegółowością obrazu w rozdzielczości 4K przy 144Hz podczas wciągających przygód dla jednego gracza, a gdy nadchodzi czas rywalizacji - przełącz się na ultraszybkie 288Hz w rozdzielczości Full HD.
towar niedostępny
Opis
G-MASTER GB2771UHSU-B1
Wykorzystaj pełnię swojego gamingowego potencjału z wszechstronnym monitorem 4K GB2771UHSU Red Eagle
Poznaj najlepsze z dwóch światów dzięki 27-calowemu monitorowi 4K IPS G-MASTER Red Eagle GB2771UHSU, zaprojektowanemu z myślą o wszechstronności. Ciesz się wyjątkową szczegółowością obrazu w rozdzielczości 4K przy 144Hz podczas wciągających przygód dla jednego gracza, a gdy nadchodzi czas rywalizacji - przełącz się na ultraszybkie 288Hz w rozdzielczości Full HD.
Dzięki błyskawicznemu czasowi reakcji 0,8ms MPRT (4K 144Hz) i technologii NVIDIA G-SYNC Compatible, rozgrywka pozostaje płynna i wyraźna - bez rozrywania obrazu i bez rozpraszających artefaktów.
Monitor oferuje jasność 450cd/m2 oraz żywe, dokładne kolory dzięki matrycy IPS, co sprawia, że świetnie sprawdza się zarówno w grach, jak i podczas tworzenia treści. To wszechstronny wybór, który łączy immersyjną grafikę z szybkością niezbędną w grach e-sportowych.
Zanurz się w rozgrywce z krystalicznie czystym obrazem 4K
Rozdzielczość Ultra HD zapewnia krystalicznie czysty obraz i niesamowite detale, dzięki czemu gry ożywają z wyjątkową ostrością i realizmem! Niezależnie, czy eksplorujesz otwarte światy, czy rywalizujesz online!
Podwójna częstotliwość odświeżania
Płynnie przełączaj się między 4K przy 144Hz - dla oszałamiających, wciągających wrażeń wizualnych - a Full HD przy 288Hz, idealnym do ultraszybkiej, rywalizacyjnej rozgrywki. Niezależnie od tego, czy eksplorujesz rozległe światy, czy walczysz o każdą milisekundę wybór należy do Ciebie.
Zgodny z NVIDIA G-SYNC
Odblokuj ultrapłynną rozgrywkę bez rozrywania ekranu z NVIDIA G-SYNC, technologią synchronizującą kartę graficzną pod kątem gładkiego ruchu, redukcji zacięć i krystalicznie wyraźnej akcji.
HDMI 2.1
Gra jeszcze nigdy nie była tak płynna! HDMI 2.1 obsługuje całą gamę wyższych rozdzielczości wideo i częstotliwości odświeżania. Zwiększona przepustowość umożliwia dynamiczny HDR z 4K120 i jest kompatybilna z przyszłymi standardami HDR, co przekłada się na płynniejszy i bardziej szczegółowy obraz i niezapomniane wrażenia w grach.
Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Jasność | 450 cd/m² |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pivot | Tak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Kamera internetowa | Brak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Liczba portów HDMI | 2 |
| Liczba portów DisplayPort | 1 |
| Liczba portów USB-A | 2 |
| Liczba portów USB-C | 2 |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Data Act | Link |
| Zakres regulacji wysokości | 150 mm |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Kontrast Dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Plamka matrycy | 0.155 mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Częstotliwość pozioma max. | 360 kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack, 2 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 1 x DisplayPort, 2 x HDMI |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Obszar widzialny w pionie | 335.7 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.7 mm |
| Głębokość z podstawą | 213 mm |
| Wysokość z podstawą | 417 mm |
| Czas reakcji MPRT | 0.8 ms |
| Wysokość (maks.) | 567 mm |
| Szerokość | 614.5 mm |
| Waga z podstawą | 5.97 kg |
| Waga | 4 kg |
| Akcesoria w zestawie | Kabel zasilający (1.85m) Kabel USB (1.5m) Kabel HDMI (1.85m) Kabel DP (1.85m) Skrócona instrukcja obsługi Instrukcja bezpieczeństwa |
| Pozostałe parametry | Częstotliwość odświeżania: 3840 x 2160 - 144 Hz 1920 x 1080 - 288 Hz |
| Certyfikaty | WEEE, TUV, UKCA, RoHS, REACH, ErP, AMD FreeSync Premium, CE, VCCI, PSE, EAC |
| Pobór mocy | 26 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Klasa energetyczna | F |
| Kod dostawcy | GB2771UHSU-B1 |
| EAN | 4948570127139 |
| Pełna nazwa | IIYAMA Monitor 27 cali GB2771UHSU-B1 4K 144Hz FHD 288Hz, 450cd, 2x2W, HAS 150, PIVOT |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











