IIYAMA Monitor 27 cali GB2795HSU-B1 0.2ms, VA, DP, HDMI, 280Hz
duża liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Black Tuner
Funkcja Black Tuner pozwala na regulowanie jasności i dostosowanie poziomu czerni do własnych preferencji.
Technologia FreeSync Premium
Ten monitor gwarantuje redukcję opóźnień i obsługuje technologię LFC (Low Framerate Compensation), dzięki czemu pozwala wyeliminować wszelkie problemy związane z zacinaniem lub rwaniem obrazu praktycznie przy dowolnej liczbie klatek na sekundę.
280Hz & 0.2ms MPRT
Dzięki częstotliwości odświeżania 280Hz i czasowi reakcji 0.2ms MPRT moc jest zawsze z Tobą! Podejmuj decyzje w ułamku sekundy i bądź pewien, że obraz wyświetlany na ekranie jest zawsze płynny i wyraźny.
Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | VA |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Częstotliwość odświeżania | 280 Hz |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pivot | Tak |
| Zakrzywienie ekranu | 0 R |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Kamera internetowa | Brak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Liczba portów HDMI | 1 |
| Liczba portów DisplayPort | 1 |
| Liczba portów USB-A | 4 |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 1 x DisplayPort, 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Pełna nazwa | IIYAMA Monitor 27 cali GB2795HSU-B1 0.2ms, VA, DP, HDMI, 280Hz |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











