IIYAMA Monitor 27 cali GC2781HSU-B1 VA, FHD, 144Hz, 1ms, 2xUSB, 1500R, 350 cd, 4000:1, HDMI, DP, FreeSync -1920x1080 (48-144Hz), 2x2W
mała liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny

📄 Certyfikowany sprzedawca
Opis
G-Master GC2781HSU-B1
Zyskaj przewagę dzięki zakrzywionemu modelowi GC2781HSU-B1 z odświeżaniem 144Hz i czasem reakcji 1ms
Zanurz się w zakrzywionym obrazie i zostaw przeciwników w tyle.
Standardowe płaskie ekrany często sprawiają, że czujesz dystans do akcji, a rozmycie ruchu i niski kontrast utrudniają dostrzeżenie celu. G-MASTER GC2781HSU zmienia zasady gry dzięki zakrzywionej matrycy VA 1500R, która dopasowuje się do naturalnego pola widzenia, wciągając Cię w sam środek wydarzeń przy zachowaniu doskonałego statycznego współczynnika kontrastu dla głębi czerni. Dzięki odświeżaniu 144Hz i czasowi reakcji 1ms MPRT, monitor eliminuje smużenie i rwanie obrazu, gwarantując pełną płynność i doskonałą widoczność detali nawet w najciemniejszych lokacjach.
Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | VA |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pivot | Nie |
| Zakrzywienie ekranu | 1500 R |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Kamera internetowa | Brak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Data Act | Link |
| Tilt | Nie |
| Swivel | Nie |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Kontrast Dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Plamka matrycy | 0.311 mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Częstotliwość pozioma max. | 160 kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI, 1 x USB (Type B), 2 x USB 2.0, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x DisplayPort |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Obszar widzialny w pionie | 336.3 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 597.9 mm |
| Czas reakcji MPRT | 1 ms |
| Wysokość | 362.5 mm |
| Szerokość | 610.5 mm |
| Głębokość | 98.5 mm |
| Waga | 4 kg |
| Akcesoria w zestawie | Kable: zasilający (1,85m), USB (1,5m), HDMI (1,85m) Skrócona instrukcja obsługi Instrukcja bezpieczeństwa |
| Pozostałe parametry | Redukcja niebieskiego światła Flicker free Obsługa technologii Adaptive Sync: FreeSync Premium - 1920 x 1080 @48-144Hz |
| Certyfikaty | PSE, VCCI, ErP, CB, EAC, WEEE, UKCA, REACH, RoHS, CE, TUV |
| Pobór mocy | 17 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Klasa energetyczna | D |
| Kod dostawcy | GC2781HSU-B1 |
| EAN | 4948570127528 |
| Pełna nazwa | IIYAMA Monitor 27 cali GC2781HSU-B1 VA, FHD, 144Hz, 1ms, 2xUSB, 1500R, 350 cd, 4000:1, HDMI, DP, FreeSync -1920x1080 (48-144Hz), 2x2W |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










