IIYAMA Monitor 27 cali ProGraphic HB2701UHSNP-B1 4K, IPS BLACK 2.0, 450cd, USB-c dock(PD:96W), HDMI,DP,DAISY/CHAIN ,4xUSB ,RJ45 ,sRGB:100% DCI-P3
średnia liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
ProGraphic HB2701UHSNP-B1 Gdy precyzja spotyka wydajnośćPracuj z pewnością siebie na 27-calowym monitorze ProLite HB2701 - monitorze 4K UHD stworzonym z myślą o projektantach, fotografach i twórcach treści, którzy oczekują bezkompromisowej precyzji obrazu.Dzięki technologii IPS Black 2.
towar niedostępny
Opis
ProGraphic HB2701UHSNP-B1
Gdy precyzja spotyka wydajność
Pracuj z pewnością siebie na 27-calowym monitorze ProLite HB2701 - monitorze 4K UHD stworzonym z myślą o projektantach, fotografach i twórcach treści, którzy oczekują bezkompromisowej precyzji obrazu.
Dzięki technologii IPS Black 2.0 monitor oferuje głębszy kontrast i intensywniejsze czernie - każdy cień i detal zostaje pokazany z wyjątkową dokładnością.
Pokrycie 99% palety DCI-P3 oraz certyfikat Pantone Validatedgwarantują wierne odwzorowanie kolorów - niezależnie od tego, czy tworzysz na potrzeby druku, wideo czy publikacji cyfrowych. Powłoka AGLR (Advanced Anti-Glare) redukuje odbicia światła, co pozwala Ci skupić się na pracy - zarówno w jasnym studiu, jak i przy przyciemnionym oświetleniu. Zaawansowane technologie HB2701 pozwalają w pełni wyrazić Twoją kreatywność.
Z myślą o codziennej pracy, monitor wyposażono w regulację wysokości (150 mm), port USB-C z funkcją dokowania oraz wbudowany przełącznik KVM - dla wygodnego, uporządkowanego stanowiska gotowego na wielozadaniową pracę.
Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | IPS Black 2.0 |
| Jasność | 450 cd/m² |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pivot | Tak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Kamera internetowa | Brak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Liczba portów HDMI | 1 |
| Liczba portów DisplayPort | 1 |
| Liczba portów USB-A | 3 |
| Liczba portów USB-C | 1 |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Data Act | Link |
| Zakres regulacji wysokości | 150 mm |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Kontrast Dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Plamka matrycy | 0.155 mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Częstotliwość pozioma max. | 140 kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN, 1 x HDMI, 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 2 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Obszar widzialny w pionie | 335.7 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.7 mm |
| Głębokość z podstawą | 224.5 mm |
| Wysokość z podstawą | 544 mm |
| Wysokość | 404 mm |
| Szerokość | 614 mm |
| Waga | 6.7 kg |
| Akcesoria w zestawie | Kabel zasilający (1.8m) Kabel USB (1.8m) Kabel HDMI (1.8m) Kabel DP (1.8m) Kabel USB-C (1m) Instrukcja obsługi Instrukcja bezpieczeństwa |
| Pozostałe parametry | KVM switch Redukcja niebieskiego światła Flicker free Ekstra: Delta E mniej niż 2.0, EyeComfort, Low Blue Light Panel, Eyesafe Certified, Pantone ValidatedTM, AGLR Polarizer (anti-glare low reflective) HDR: HDR400 Języki menu OSD: EN, DE, F |
| Certyfikaty | RoHS, TCO, PSE, WEEE, TUV, CE, EAC, EPEAT Silver, REACH, VCCI-B, UKCA, ErP |
| TCO Certified | Tak |
| Pobór mocy | 27 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Klasa energetyczna | G |
| Kod dostawcy | HB2701UHSNP-B1 |
| EAN | 4948570125401 |
| Pełna nazwa | IIYAMA Monitor 27 cali ProGraphic HB2701UHSNP-B1 4K, IPS BLACK 2.0, 450cd, USB-c dock(PD:96W), HDMI,DP,DAISY/CHAIN ,4xUSB ,RJ45 ,sRGB:100% DCI-P3 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











