IIYAMA Monitor 27 cali ProLite XU2792QSU-B6 IPS,QHD,100Hz,HDMI,DP,4xUSB3.2,SLIM
duża liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
PROLITE XU2792QSU-B6
27 monitor WQHD w technologii IPS z hubem USB i częstotliwością odświeżania 100 Hz
Stylowa konstrukcja od krawędzi do krawędzi sprawia, że ProLite XU2792QSU jest idealny do konfiguracji z wieloma monitorami. Technologia panelu IPS zapewnia dokładne i spójne odwzorowanie kolorów oraz szerokie kąty widzenia. Częstotliwość odświeżania 100 Hz wraz z funkcją FreeSync zapewniają poprawę płynności obrazu. Wysokie wartości kontrastu i jasności sprawiają, że monitor zapewnia doskonałą wydajność przy projektowaniu fotografii i stron internetowychWyposażony w głośniki, 2-portowy hub USB 3.2, gniazdo słuchawkowe, złącza HDMI i DisplayPort, a także funkcję redukcji niebieskiego światła w celu zmniejszenia zmęczenia oczu, ten 27 monitor oferuje optymalny komfort użytkowania. Stanowi on doskonały wybór zarówno do konfiguracji wielu monitorów, jak i do zastosowań biurowych.
HAS (150MM) + PIVOT
Stopka z regulacją wysokości umożliwia dostosowanie położenia ekranu do własnych preferencji. Rotacja ekranu umożliwia zmianę pozycji ekranu z poziomej (pejzaż) do pionowej (portret). To funkcja szczególnie przydatna w pracy z długimi arkuszami lub tekstem.
Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pivot | Nie |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Kamera internetowa | Brak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Liczba portów HDMI | 1 |
| Liczba portów DisplayPort | 1 |
| Liczba portów USB-A | 4 |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Pełna nazwa | IIYAMA Monitor 27 cali ProLite XU2792QSU-B6 IPS,QHD,100Hz,HDMI,DP,4xUSB3.2,SLIM |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











