IIYAMA Monitor 27 cali T2754MSC-B1AG pojemnościowy 10PKT IPS powłoka AG
niedostępny, spodziewana dostawa
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
PROLITE T2754MSC-B1AG
27" monitor z 10 punktami dotykowymi, matrycą w technologii IPS i powłoką antyrefleksyjną
iiyama T2754MSC-B1AG to 27-calowy monitor Full HD multi-touch wykorzystujący technologię pojemnościową i wyposażony w gwarantującą doskonałe odwzorowanie kolorów i szerokie kąty widzenia matrycę w technologii IPS. Został dodatkowo wzbogacony o powłokę antyrefleksyjną zapewniającą doskonałą czytelność obrazu w mocno oświetlonych lub nasłonecznionych pomieszczeniach. Regulowana podstawa może być ustawiona pod różnymi kątami, zapewniając wygodę i ergonomię użytkowania. ProLite T2754MSC-B1AG to idealne rozwiązanie do digital signage, sprzedaży detalicznej w sklepach, POS i prezentacji interaktywnych.
Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Kolor | Czarny |
| Kamera internetowa | Brak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Liczba portów HDMI | 1 |
| Liczba portów USB-A | 1 |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack, 1 x 15-pin D-Sub, 1 x HDMI, 1 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Pełna nazwa | IIYAMA Monitor 27 cali T2754MSC-B1AG pojemnościowy 10PKT IPS powłoka AG |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











