IIYAMA Monitor 27 cali XUB2793QSU-B7 IPS, QHD, HAS(150mm), 100Hz, 300cd
zapytaj o dostępność, +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
ProLite XUB2793QSU-B7
27" panel WQHD IPS z regulacją wysokości i częstotliwością odświeżania 100 Hz
Stylowa konstrukcja ProLite XUB2793QSU od krawędzi do krawędzi sprawia, że jest doskonały do konfiguracji wielu monitorów. Dzięki technologii panelu IPS zapewnia precyzyjne odwzorowanie kolorów i szerokie kąty widzenia. Częstotliwość odświeżania 100 Hz w połączeniu z funkcją AdaptiveSync gwarantuje natychmiastową poprawę płynności obrazu. XUB2793QSU oferuje imponującą rozdzielczość WQHD (2560 x 1440), umożliwiającą wyświetlanie o prawie 77% więcej informacji niż ekran Full HD. Wysokie wartości kontrastu i jasności przekładają się na doskonałą wydajność przy projektowaniu graficznym i stron internetowych. Dodatkowo, monitor wyposażony jest w głośniki, 2 porty USB, gniazdo słuchawkowe, złącza HDMI i DisplayPort, oraz funkcję redukcji niebieskiego światła dla zmniejszenia zmęczenia oczu, zapewniając optymalny komfort użytkownika. Posiada również stopę o regulacji wysokości 150 mm. Ten 27" monitor to nie tylko doskonały wybór do konfiguracji wielomonitorowej, ale także idealne rozwiązanie do zastosowań biurowych, łącząc styl z funkcjonalnością.
Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pivot | Tak |
| Zakrzywienie ekranu | 0 R |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Kamera internetowa | Brak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Liczba portów HDMI | 1 |
| Liczba portów DisplayPort | 1 |
| Liczba portów USB-A | 2 |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Kontrast Dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Plamka matrycy | 0.233 mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Częstotliwość pozioma max. | 151 kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 1 x HDMI, 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Głębokość z podstawą | 209.5 mm |
| Wysokość z podstawą | 400.5 mm |
| Wysokość (maks.) | 550.5 mm |
| Szerokość | 613.5 mm |
| Waga z podstawą | 5.6 kg |
| Akcesoria w zestawie | Kabel zasilający Kabel HDMI Kabel USB Kabel DP Skrócona instrukcja obsługi Instrukcja bezpieczeństwa |
| Pozostałe parametry | Redukcja niebieskiego światła Flicker free Obsługa technologii Adaptive Sync tylko dla DP i-Style colour Języki menu OSD EN, DE, FR, ES, IT, RU, JP, CZ, NL, PL Parametry regulowane: regulacje obrazu (jasność, contrast, Eco, ACR, OD, MBR, Adaptive Sync), |
| Certyfikaty | CE, WEEE, VCCI, TCO, RoHS, ErP, PSE, EAC, UKCA, TUV, REACH |
| Pobór mocy | 22 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Klasa energetyczna | E |
| Kod dostawcy | XUB2793QSU-B7 |
| EAN | 4948570124657 |
| Pełna nazwa | IIYAMA Monitor 27 cali XUB2793QSU-B7 IPS, QHD, HAS(150mm), 100Hz, 300cd |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











