IIYAMA Monitor 27 cali XUB2797QSU-W2,IPS,HDMI,DP,100Hz,QHD,300cd,(5y)
zapytaj o dostępność, +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
PROLITE XUB2797QSU-W2
27-calowy monitor QHD w technologii IPS z hubem USB i częstotliwością odświeżania 100 Hz oraz podstawą o regulowanej wysokości 150 mm
Dzięki stylowej konstrukcji bez krawędzi ProLite XUB2797QSU z rodzielczoścą QHD (2560x1440) doskonale sprawdzi się w konfiguracjach wielomonitorowych. Panel IPS zapewnia precyzyjne i spójne odwzorowanie kolorów oraz szerokie kąty widzenia. Częstotliwość odświeżania 100 Hz i funkcja AdaptiveSync gwarantują płynność obrazu, a wysoki kontrast i jasność sprawiają, że monitor jest idealny do projektowania grafiki i stron internetowych. Dodatkowe funkcje, takie jak wbudowane głośniki, hub USB, gniazdo słuchawkowe, złącza HDMI i DisplayPort, redukcja niebieskiego światła oraz ergonomiczna podstawa z regulacją wysokości o 150 mm, zapewniają komfort i wszechstronność, co czyni ten 27-calowy monitor doskonałym wyborem zarówno do pracy biurowej.
Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pivot | Tak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kolor | Biały |
| Kamera internetowa | Brak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Liczba portów HDMI | 1 |
| Liczba portów DisplayPort | 1 |
| Liczba portów USB-A | 2 |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Pełna nazwa | IIYAMA Monitor 27 cali XUB2797QSU-W2,IPS,HDMI,DP,100Hz,QHD,300cd,(5y) |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











