IIYAMA Monitor 31.5 cala GB3272QSU-B1 QHD,IPS,180Hz,2xHDMI,DP,400CD, 2xUSB 3.2 , 2xUSB-C,G-SYNC Compatible, 2x5W, , HAS 150
średnia liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
G-MASTER GB3272QSU-B1 Wykorzystaj pełnię swojego gamingowego potencjału z monitorem 180Hz GB3272QSU Red Eagle, który gwarantuje czas reakcji 0,5ms MPRT Zachowaj pełną kontrolę i maksymalną ostrość dzięki 32-calowemu monitorowi GB3272QSU Quad HD z matrycą IPS, który oferuje szybkość, klarowność i precyzję dla graczy oczekujących zarówno płynnej akcji, jak i wyraźnego obrazu. Ciesz się szybkim odświeżaniem 180Hz i czasem reakcji 0,5ms MPRT na żywej matrycy IPS idealnej do dynamicznych gier i wciągającej rozgrywki.
towar niedostępny
Opis
G-MASTER GB3272QSU-B1
- Wykorzystaj pełnię swojego gamingowego potencjału z monitorem 180Hz GB3272QSU Red Eagle, który gwarantuje czas reakcji 0,5ms MPRT
- Zachowaj pełną kontrolę i maksymalną ostrość dzięki 32-calowemu monitorowi GB3272QSU Quad HD z matrycą IPS, który oferuje szybkość, klarowność i precyzję dla graczy oczekujących zarówno płynnej akcji, jak i wyraźnego obrazu.
- Ciesz się szybkim odświeżaniem 180Hz i czasem reakcji 0,5ms MPRT na żywej matrycy IPS idealnej do dynamicznych gier i wciągającej rozgrywki.
- Dzięki technologii adaptacyjnej synchronizacji G-SYNC Compatible rozgrywka pozostaje płynna, bez szarpania obrazu czy artefaktów bez zbędnych rozproszeń. Funkcje Picture-in-Picture (PiP) i Picture-by-Picture (PbP) wspierają efektywne multitasking, a regulacja wysokości w zakresie 150 mm zapewnia ergonomiczne dopasowanie monitora do Twojego stanowiska.
Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu | 31.5'' |
| Typ matrycy | Fast IPS |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Częstotliwość odświeżania | 180 Hz |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pivot | Nie |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Kamera internetowa | Brak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Liczba portów HDMI | 1 |
| Liczba portów DisplayPort | 1 |
| Liczba portów USB-A | 2 |
| Liczba portów USB-C | 2 |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Data Act | Link |
| Zakres regulacji wysokości | 150 mm |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Kontrast Dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Plamka matrycy | 0.273 mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Częstotliwość pozioma max. | 269 kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Czas reakcji | 0.5 ms |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 2 x HDMI, 1 x DisplayPort, 2 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 1 x Audio out |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Obszar widzialny w pionie | 392.6 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 698.1 mm |
| Głębokość z podstawą | 290 mm |
| Wysokość z podstawą | 609 mm |
| Wysokość | 459 mm |
| Szerokość | 717 mm |
| Waga z podstawą | 8.6 kg |
| Akcesoria w zestawie | Kable: zasilający (1.8m), USB (1.8m), HDMI (1.8m), DP (1.8m) Pozostałe: skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Certyfikaty | WEEE, RoHS, UKCA, ErP, PSE, REACH, CE, EAC, VCCI, TUV |
| Pobór mocy | 48 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Klasa energetyczna | E |
| Kod dostawcy | GB3272QSU-B1 |
| EAN | 4948570127115 |
| Pełna nazwa | IIYAMA Monitor 31.5 cala GB3272QSU-B1 QHD,IPS,180Hz,2xHDMI,DP,400CD, 2xUSB 3.2 , 2xUSB-C,G-SYNC Compatible, 2x5W, , HAS 150 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











