IIYAMA Monitor 32 cale TW3226AS-B3P POJ.10PKT.VA.24/7.FHD,500cd,HDMI,3xUSB, 1xUSB-c,RJ45,MIC, 2x5W,ANDROID 14,RK3567, 4/32GB, iiSign2
mała liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
ProLite TW3226AS-B3P 31.5-calowy monitor dotykowy PCAP (10 punktów) z systemem Android, technologią Power over Ethernet (PoE) i iiSignage ProLite TW3226AS-B3P to inteligentny i intuicyjny komputer z panelem dotykowym o przekątnej 31.
towar niedostępny
Opis
ProLite TW3226AS-B3P
31.5-calowy monitor dotykowy PCAP (10 punktów) z systemem Android, technologią Power over Ethernet (PoE) i iiSignage
ProLite TW3226AS-B3P to inteligentny i intuicyjny komputer z panelem dotykowym o przekątnej 31.5", przeznaczony do środowisk o dużym natężeniu ruchu, takich jak sale konferencyjne, punkty informacyjne lub przestrzenie hotelarskie. 10-punktowa technologia dotykowa PCAP zapewnia płynną i precyzyjną interakcję. Dzięki systemowi Android 14 i wydajnemu sprzętowi umożliwia łatwą instalację aplikacji bezpośrednio na urządzeniu, co czyni go rozwiązaniem typu wszystko w jednym. Dzięki technologii Power over Ethernet (PoE) zarówno zasilanie, jak i dane są dostarczane za pomocą jednego kabla, co upraszcza instalację i ogranicza liczbę dodatkowych kabli.
Dzięki wbudowanemu czteremikrofonowi i głośnikom o mocy 5 W model TW3226AS-B3P zapewnia płynną, nowoczesną interakcję w każdej inteligentnej przestrzeni. Dodatkowo, bezproblemowo integruje się z iiSignage, systemem zarządzania treścią (CMS) firmy iiyama, dając pełną kontrolę nad treściami i reklamami, zarówno w trybie poziomym, pionowym, jak i skierowany ku górze.
Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu | 31.5'' |
| Typ matrycy | VA |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pivot | Nie |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Kamera internetowa | Brak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Liczba portów HDMI | 1 |
| Liczba portów USB-A | 2 |
| Liczba portów USB-C | 1 |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Data Act | Link |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Plamka matrycy | 0.3637 mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN, 1 x HDMI, 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 1 x USB 2.0, 1 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 1 x 3,5 mm minijack |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Obszar widzialny w pionie | 392.8 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 698.4 mm |
| Wysokość | 436 mm |
| Szerokość | 735 mm |
| Głębokość | 35 mm |
| Waga | 7.7 kg |
| Akcesoria w zestawie | Kabel zasilający Skrócona instrukcja obsługi Instrukcja bezpieczeństwa Zasilacz sieciowy Uchwyt ścienny (pokrywa, śruby pokrywy, wtyczki) + śruby Podkładki EVA Poziomica Osłona na kable |
| Certyfikaty | RoHS, CE, WEEE, REACH, UKCA, ErP, EAC |
| Pobór mocy | 36.34 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Klasa energetyczna | nie dotyczy |
| Kod dostawcy | TW3226AS-B3P |
| EAN | 4948570125708 |
| Pełna nazwa | IIYAMA Monitor 32 cale TW3226AS-B3P POJ.10PKT.VA.24/7.FHD,500cd,HDMI,3xUSB, 1xUSB-c,RJ45,MIC, 2x5W,ANDROID 14,RK3567, 4/32GB, iiSign2 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











