IIYAMA Monitor 44.5 cala XCB4594DQSN-B1 VA,DQHD,165HZ,USB-C-DOCK,RJ45,32:9,1500R,450cd/m2,3000:1,0.8ms,3xUSB,2xHDMI,1xDP,2x3W,PD-90W
średnia liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
PROLITE XCB4594DQSN-B1 45'' panel Dual QHD VA z przełącznikiem KVM, stacją dokującą USB-C i RJ45 (LAN) oraz podstawką o regulowanej wysokości XCB4594DQSN został wyposażony w zakrzywiony panel VA 1500R z częstotliwością odświeżania 165 Hz, MPRT 0,8 ms i rozdzielczością 5120 x 1440 (DQHD), co zapewnia doskonałą jakość obrazu. Przełącznik KVM umożliwia podłączenie wielu komputerów, które można obsługiwać za pomocą jednej konsoli (monitor, klawiatura, mysz).
towar niedostępny
Opis
PROLITE XCB4594DQSN-B1
45'' panel Dual QHD VA z przełącznikiem KVM, stacją dokującą USB-C i RJ45 (LAN) oraz podstawką o regulowanej wysokości
XCB4594DQSN został wyposażony w zakrzywiony panel VA 1500R z częstotliwością odświeżania 165 Hz, MPRT 0,8 ms i rozdzielczością 5120 x 1440 (DQHD), co zapewnia doskonałą jakość obrazu. Przełącznik KVM umożliwia podłączenie wielu komputerów, które można obsługiwać za pomocą jednej konsoli (monitor, klawiatura, mysz). Stacja dokująca USB-C upraszcza konfigurację dzięki jednemu przewodowi do transmisji sygnału z laptopa, zasilania i ładowania. Połączenie z internetem przez LAN automatycznie łączy notebooka z siecią. Panel VA zapewnia szerokie kąty widzenia i żywe kolory, a zakrzywienie 1500R minimalizuje zmęczenie oczu, zapewniając realistyczne i w pełni wciągające wrażenia z gry. Rozdzielczość Dual QHD zapewnia ostry obraz, a podstawka z regulacją wysokości zapewnia wygodę i ergonomię.
USB-C DOCK
Stacja dokująca umożliwia podłączenie laptopa do monitora za pomocą jednego kabla, który jednocześnie zapewnia zasilanie i dostęp do sieci przewodowej, a sygnał z laptopa jest przesyłany do monitora. Dzięki dodatkowym portom USB do monitora można również podłączyć mysz, klawiaturę lub kamerę internetową. Wszystko to za sprawą jednego kabla łączącego laptopa* ze stacją dokującą USB-C w monitorze.
*Funkcje różnią się w zależności od możliwości technicznych USB-C laptopa.
Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu | 44.5'' |
| Typ matrycy | VA |
| Jasność | 450 cd/m² |
| Rozdzielczość | 5120 x 1440 |
| Częstotliwość odświeżania | 165 Hz |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pivot | Nie |
| Zakrzywienie ekranu | 1500 R |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Kamera internetowa | Brak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Liczba portów HDMI | 2 |
| Liczba portów DisplayPort | 1 |
| Liczba portów USB-A | 3 |
| Liczba portów USB-C | 1 |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Kontrast Dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Plamka matrycy | 0.212 mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Częstotliwość pozioma max. | 260 kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Czas reakcji | 0.8 ms |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack, 1 x USB (Type B), 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 2 x HDMI, 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 1 x DisplayPort, 1 x RJ-45 LAN |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Obszar widzialny w pionie | 305.9 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 1087.5 mm |
| Głębokość z podstawą | 275 mm |
| Wysokość z podstawą | 539 mm |
| Wysokość (maks.) | 409 mm |
| Szerokość | 1090 mm |
| Waga z podstawą | 11.2 kg |
| Akcesoria w zestawie | Kable: zasilający, USB, HDMI, DP, USB-C Pozostałe: skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Certyfikaty | WEEE, VCCI, RoHS, UKCA, TUV, ErP, PSE, REACH, CE, EAC |
| Pobór mocy | 37 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Klasa energetyczna | F |
| Kod dostawcy | XCB4594DQSN-B1 |
| EAN | 4948570122271 |
| Pełna nazwa | IIYAMA Monitor 44.5 cala XCB4594DQSN-B1 VA,DQHD,165HZ,USB-C-DOCK,RJ45,32:9,1500R,450cd/m2,3000:1,0.8ms,3xUSB,2xHDMI,1xDP,2x3W,PD-90W |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











