IIYAMA Monitor G-MASTER GB3261UHSCP-B1 4K,VA,144Hz,400cd, 3000:1,2xHDMI,DP, USB-C, 4xUSB, KVM, FreeSync Premium, DisplayPort Only, 2x5W,HAS 150
średnia liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
Wykorzystaj pełnię swojego gamingowego potencjału z monitorem 180Hz GB3272QSU Red Eagle, który gwarantuje czas reakcji 0,5ms MPRT Zachowaj pełną kontrolę i maksymalną ostrość dzięki 32-calowemu monitorowi GB3272QSU Quad HD z matrycą IPS, który oferuje szybkość, klarowność i precyzję dla graczy oczekujących zarówno płynnej akcji, jak i wyraźnego obrazu. Ciesz się szybkim odświeżaniem 180Hz i czasem reakcji 0,5ms MPRT na żywej matrycy IPS idealnej do dynamicznych gier i wciągającej rozgrywki.
towar niedostępny
Opis
Wykorzystaj pełnię swojego gamingowego potencjału z monitorem 180Hz GB3272QSU Red Eagle, który gwarantuje czas reakcji 0,5ms MPRT
Zachowaj pełną kontrolę i maksymalną ostrość dzięki 32-calowemu monitorowi GB3272QSU Quad HD z matrycą IPS, który oferuje szybkość, klarowność i precyzję dla graczy oczekujących zarówno płynnej akcji, jak i wyraźnego obrazu.
Ciesz się szybkim odświeżaniem 180Hz i czasem reakcji 0,5ms MPRT na żywej matrycy IPS idealnej do dynamicznych gier i wciągającej rozgrywki.
Dzięki technologii adaptacyjnej synchronizacji G-SYNC Compatible rozgrywka pozostaje płynna, bez szarpania obrazu czy artefaktów bez zbędnych rozproszeń. Funkcje Picture-in-Picture (PiP) i Picture-by-Picture (PbP) wspierają efektywne multitasking, a regulacja wysokości w zakresie 150 mm zapewnia ergonomiczne dopasowanie monitora do Twojego stanowiska.
Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu | 31.5'' |
| Typ matrycy | Fast IPS |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Częstotliwość odświeżania | 180 Hz |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pivot | Nie |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Kamera internetowa | Brak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Liczba portów HDMI | 1 |
| Liczba portów DisplayPort | 1 |
| Liczba portów USB-A | 2 |
| Liczba portów USB-C | 2 |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Zakres regulacji wysokości | 150 mm |
| Data Act | Link |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Kontrast Dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Plamka matrycy | 0.273 mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Częstotliwość pozioma max. | 392.6 kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Czas reakcji | 0.5 ms |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 1 x DisplayPort, 1 x HDMI, 1 x Audio out, 2 x USB 3.2 Type-C Gen 1 |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Obszar widzialny w pionie | 392.6 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 698.1 mm |
| Głębokość z podstawą | 290 mm |
| Wysokość z podstawą | 609 mm |
| Wysokość | 459 mm |
| Szerokość | 717 mm |
| Waga z podstawą | 8.6 kg |
| Akcesoria w zestawie | Kable: zasilający (1.8m), USB (1.8m), HDMI (1.8m), DP (1.8m) Pozostałe: skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Certyfikaty | WEEE, VCCI, CE, EAC, ErP, PSE, REACH, RoHS, UKCA, TUV |
| Pobór mocy | 48 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Klasa energetyczna | E |
| Kod dostawcy | GB3261UHSCP-B1 |
| EAN | 4948570126286 |
| Pełna nazwa | IIYAMA Monitor G-MASTER GB3261UHSCP-B1 4K,VA,144Hz,400cd, 3000:1,2xHDMI,DP, USB-C, 4xUSB, KVM, FreeSync Premium, DisplayPort Only, 2x5W,HAS 150 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











