IIYAMA Monitor ProLite 23.8 cala X2497HSU-B1 IPS,FHD,HDMI,DP,120Hz,350CD,2xUSBv3.2, 2xUSB-C, GW 5lat
średnia liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
ProLite X2497HSU-B1 Przyjazny dla środowiska monitor IPS 24 idealny do nowoczesnych miejsc pracyProLite X2497HSU to idealny wybór, jeśli szukasz kompaktowego, wydajnego monitora, który doskonale sprawdzi się w konfiguracji wielomonitorowej. Wąska ramka z czterech stron zapewnia nowoczesny, uporządkowany wygląd stanowiska pracy oraz oraz płynne przejście obrazu między ekranami.
towar niedostępny
Opis
ProLite X2497HSU-B1
Przyjazny dla środowiska monitor IPS 24 idealny do nowoczesnych miejsc pracy
ProLite X2497HSU to idealny wybór, jeśli szukasz kompaktowego, wydajnego monitora, który doskonale sprawdzi się w konfiguracji wielomonitorowej. Wąska ramka z czterech stron zapewnia nowoczesny, uporządkowany wygląd stanowiska pracy oraz oraz płynne przejście obrazu między ekranami.
Panel IPS gwarantuje ostry obraz, wierne odwzorowanie kolorów i szerokie kąty widzenia, a częstotliwość odświeżania 120Hz zapewnia płynność i szybkość reakcji. Niezależnie od tego czy pracujesz z dokumentami, edytujesz treści, czy przeglądasz internet, technologia Flicker-Free oraz redukcja światła niebieskiego potwierdzone certyfikatem TÜV Rheinland Eye Comfort pomagają chronić wzrok podczas długich sesji.
Wbudowane głośniki, czteroportowy hub USB, złącza HDMI i DisplayPort oraz wyjście słuchawkowe pozwalają na prostą i wydajną konfigurację stanowiska.
Dzięki certyfikatom EPEAT i TCO10 oraz klasie efektywności energetycznej C wybierasz monitor, który wspiera zrównoważony rozwój bez kompromisów w zakresie wydajności.
Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pivot | Nie |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Kamera internetowa | Brak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Liczba portów HDMI | 1 |
| Liczba portów DisplayPort | 1 |
| Liczba portów USB-A | 2 |
| Liczba portów USB-C | 2 |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Data Act | Link |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Kontrast Dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Plamka matrycy | 0.275 mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Częstotliwość pozioma max. | 140 kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio out, 1 x DisplayPort, 2 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 1 x HDMI, 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Obszar widzialny w pionie | 296.5 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 527 mm |
| Wysokość | 386 mm |
| Szerokość | 539 mm |
| Głębokość | 175 mm |
| Waga | 3.3 kg |
| Akcesoria w zestawie | Kable: zasilający (1.8m), USB (1.5m), HDMI (1.5m), DP (1.8m) Pozostałe: skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Certyfikaty | UKCA, WEEE, TUV, CE, EAC, ErP, PSE, REACH, RoHS, TCO, VCCI-B |
| TCO Certified | Tak |
| Pobór mocy | 12 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 60 miesięcy |
| Klasa energetyczna | C |
| Kod dostawcy | X2497HSU-B1 |
| EAN | 4948570125814 |
| Pełna nazwa | IIYAMA Monitor ProLite 23.8 cala X2497HSU-B1 IPS,FHD,HDMI,DP,120Hz,350CD,2xUSBv3.2, 2xUSB-C, GW 5lat |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











