IIYAMA Monitor dotykowy 10 cali TW1023ASC-B3P 10P.DOT.IPS,ANDROID,WIFI, 4xUSB, RJ45, MIC, 24/7, iiSignage
średnia liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
ProLite TW1023ASC-B3P
10.1-calowy monitor dotykowy PCAP (10 punktów) z systemem Android, technologią Power over Ethernet (PoE) i iiSignage
ProLite TW1023AS-B3P to inteligentny i intuicyjny komputer z panelem dotykowym 10,1 cala, zaprojektowany do miejsc o dużym natężeniu ruchu, np. sal konferencyjnych, punktów informacyjnych lub przestrzeni hotelarskich. 10-punktowy ekran dotykowy w technologii PCAP zapewnia płynność i precyzję interakcji. Oparty na systemie Android 13 i wyposażony w zaawansowane komponenty sprzętowe - komputer sprawia, że instalacja aplikacji bezpośrednio na urządzeniu jest bardzo prosta. Jest to doskonałe rozwiązanie typu wszystko w jednym. Dzięki zastosowaniu technologii Power over Ethernet (PoE) przy użyciu jednego przewodu można dostarczać dane i energię elektryczną, co upraszcza instalację i redukuje potrzebę stosowania wielu kabli.Model TW1023AS-B3P ma wbudowaną kamerę, mikrofon i głośniki, dzięki którym może zapewniać płynną i nowoczesną interakcję w dowolnej przestrzeni inteligentnej. Ponadto komputer bezproblemowo integruje się z iiSignage, systemem zarządzania zawartością (CMS) firmy iiyama, zapewniając użytkownikowi pełną kontrolę nad komunikatami i reklamami, w położeniu poziomym i pionowym. Wbudowana kamera 5 MP, mikrofon i głośniki przekładają się na nieograniczone możliwości w zakresie interaktywnych instalacji.
Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu | 10.1'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Jasność | 450 cd/m² |
| Rozdzielczość | 1280 x 800 (WXGA) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pivot | Nie |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Kolor | Czarny |
| Kamera internetowa | Tak, 5,0 MPix |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Liczba portów HDMI | 1 |
| Liczba portów USB-A | 3 |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Data Act | Link |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Plamka matrycy | 0.1692 mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Czas reakcji | 25 ms |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN, 1 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 1 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x micro USB (Type B), 2 x USB 2.0, 1 x Gniazdo karty MicroSD |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Obszar widzialny w pionie | 135.4 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 216.6 mm |
| Wysokość | 172 mm |
| Szerokość | 255 mm |
| Głębokość | 30.5 mm |
| Waga | 0.8 kg |
| Akcesoria w zestawie | Kabel zasilający (2.5m) Skrócona instrukcja obsługi Instrukcja bezpieczeństwa Zasilacz sieciowy Wymienne wtyczki (UE/UK) Osłona na kable |
| Pozostałe parametry | CPU: Rockchip RK3568 Quad-core up to 2.0GHz GPU: Mali G52 Storage: 32GB eMMC Memory: 4GB LPDDR4X |
| Certyfikaty | UKCA, CE, EAC, ErP, REACH, RoHS, WEEE |
| Pobór mocy | 18 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Klasa energetyczna | nie dotyczy |
| Kod dostawcy | TW1023ASC-B3P |
| EAN | 4948570126927 |
| Pełna nazwa | IIYAMA Monitor dotykowy 10 cali TW1023ASC-B3P 10P.DOT.IPS,ANDROID,WIFI, 4xUSB, RJ45, MIC, 24/7, iiSignage |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











