IIYAMA Uchwyt ścienny MD-WM4040 do 125kg do VESA 400x400mm
mała liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Uniwersalny uchwyt ścienny, do VESA 400x400 mm, maksymalne obciążenie do 125 kg
Dzięki łatwemu i szybkiemu systemowi mocowania, ten uchwyt ścienny gwarantuje bezpieczne użytkowanie, dlatego idealnie sprawdzi się w szkołach i innych budynkach użyteczności publicznej.
Specyfikacja techniczna
| Data Act | Link |
| Wymiary | 460 x 440 x 37.5mm |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Waga | 1.8 kg |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Kod dostawcy | MD-WM4040 |
| EAN | 5902841107281 |
| Rodzaj | Ścienny |
| Standard VESA | 400 x 400, 100 x 100 |
| Obciążenie (maks.) | 125 kg |
| Kolor | Czarny |
| Pełna nazwa | IIYAMA Uchwyt ścienny MD-WM4040 do 125kg do VESA 400x400mm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











