IIYAMA Uchwyt ścienny MD-WM6080 do 125kg do VESA 600x800mm
mała liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Uniwersalny uchwyt ścienny, maksymalne obciążenie 125kg, max. 600x800mm
Dzięki łatwemu i szybkiemu systemowi mocowania, ten uchwyt ścienny gwarantuje bezpieczne użytkowanie, dlatego idealnie sprawdzi się w szkołach i innych budynkach użyteczności publicznej.
Specyfikacja techniczna
| Wymiary | 660 x 840 x 37.5 mm |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Waga | 3.4 kg |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Kod dostawcy | MD-WM6080 |
| EAN | 5902841107069 |
| Obciążenie (maks.) | 125 kg |
| Kolor | Czarny |
| Rodzaj | Ścienny |
| Standard VESA | 600 x 800, 400 x 400 |
| Pełna nazwa | IIYAMA Uchwyt ścienny MD-WM6080 do 125kg do VESA 600x800mm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











