Jabra Evolve 30 II headset 3,5mm
średnia liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Specyfikacja techniczna
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Dźwięk | Stereo |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Długość przewodu | 0.95 m |
| Kolor | Czarny, Czerwony |
| Pełna nazwa | Jabra Evolve 30 II headset 3,5mm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










