Jabra Słuchawki Engage 40 INL USB-A/C UC Stereo
średnia liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Dźwięk satysfakcji
Dzięki naszemu innowacyjnemu oprogramowaniu Engage+ połączenia przy użyciu Engage 40 są wyraźniejsze, a klienci cieszą się ogólnie lepszym doświadczeniem. Mając do dyspozycji dane połączeń w czasie rzeczywistym, interakcje stają się bardziej znaczące i efektywne.
Ten zestaw słuchawkowy został zaprojektowany z myślą o Tobie (nie ma za co). Jest lekki, ale wytrzymały. Wygodny, a zarazem elegancki. Możesz go nosić przez cały dzień, niemal w ogóle go nie czując. Dzięki inteligentnemu systemowi mikrofonów, który sprawia, że dźwięk jest wyraźniejszy niż kiedykolwiek, to najlepszy zestaw słuchawkowy, aby zapewnić jak najlepszą obsługę klienta.
Specyfikacja techniczna
| Moduł sterujący | Inline Link |
| Stacja z ładowaniem indukcyjnym | Nie |
| Wymiary | 167 x 54 x 160 mm |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa, Muzyka, Telefonia internetowa |
| Technologie | Brak |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności, Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 50 Hz |
| Zgodność | Unified Communications |
| Waga | 144 g |
| Stand | Nie |
| Akcesoria w zestawie | Zestaw słuchawkowy Jabra Engage 40 Skrócona instrukcja obsługi Sterownik USB |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kod dostawcy | 4099-419-269 |
| EAN | 5706991034134 |
| Złącza | 1 x USB (Type C), 1 x USB |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Dźwięk | Stereo |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Materiał nauszników | Skóra syntetyczna |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Długość przewodu | 1.6 m |
| Kolor | Czarny |
| Pełna nazwa | Jabra Słuchawki Engage 40 INL USB-A/C UC Stereo |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










