Jabra Słuchawki Engage 50 II Link USB-A amp C MS Stereo
duża liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Jabra Engage 50 II
Zestaw słuchawkowy, na którym możesz polegać
Dzięki naszemu innowacyjnemu oprogramowaniu Engage+ połączenia przy użyciu Engage 50 II są wyraźniejsze, a klienci cieszą się ogólnie lepszym doświadczeniem. Spraw, by dane o połączeniach, podawane w czasie rzeczywistym, przełożyły się na efektywne kontakty z klientami.
Ten zestaw słuchawkowy został zaprojektowany z myślą o Tobie (nie ma za co). Jest lekki, ale wytrzymały. Wygodny, a zarazem elegancki. Możesz go nosić przez cały dzień, niemal w ogóle go nie czując. Dzięki inteligentnemu systemowi mikrofonów, który sprawia, że dźwięk jest wyraźniejszy niż kiedykolwiek, to najlepszy zestaw słuchawkowy, aby w pełni zadowolić wszystkich Twoich klientów.
To nie kosmiczna technologia. Ale to bardzo zmyślne.
System, który potrafi analizować rozmowy na bieżąco? Poznaj przyszłościowy zestaw słuchawkowy dla centrów kontaktowych: Engage 50 II z innowacyjnym oprogramowaniem Engage+.
Wyskakujące okienka w Engage+ zapewniają wskazówki na żywo dotyczące czynników wpływających na obsługę klienta podczas rozmowy, w tym hałasu w tle, ustawienia mikrofonu, ciszy i utrudnień. 1
Obsługa połączeń z klientami może być ulepszana w czasie rzeczywistym (przybijcie piątkę). A wprowadzanie, coaching i utrzymywanie personelu stają się wyjątkowo proste, gdy istotne informacje są dostępne na wyciągnięcie ręki, bo dzięki temu praca jest łatwiejsza i przyjemniejsza.
Integracja wiodących rozwiązań monitorujących z naszą szczegółową analizą rozmów zapewnia jednoczesny dostęp do naszych danych o połączeniach oraz innych danych z rozwiązań monitorujących, co sprawia, że rozwiązania te zyskują na wartości. Możliwe jest uzyskanie bardziej przejrzystego obrazu doświadczeń klienta dzięki umożliwieniu identyfikacji konkretnych problemów i podjęcia kroków w celu ich poprawy.
Zobacz cały obraz
Wiodący dostawcy usług monitorujących zintegrowali ze swoimi rozwiązaniami nasze zaawansowane dane o połączeniach z Jabra Engage, a dzięki zapewnieniu bardziej szczegółowego obrazu doświadczeń klientów, rozwiązania te zyskują na wartości. Dane z oprogramowania Jabra informują o hałasie w tle, zakłóceniach i ciszy agentów podczas rozmów, co pozwala zidentyfikować określone problemy i podjąć kroki w celu ich poprawy.
Dzięki połączeniu tych rozwiązań można uzyskać dostęp do wizualnych pulpitów nawigacyjnych zapewniających wgląd w jakość dźwięku i wzorce rozmów, aby pomóc poprawić pracę agentów i wrażenia klientów podczas każdej rozmowy.
Magiczny mikrofon
Jakość dźwięku może wpłynąć na czas trwania połączenia, dlatego stworzyliśmy Engage 50 II najlepszy zestaw słuchawkowy zapewniający wyraźne rozmowy z klientami. Wyposażyliśmy ten zestaw słuchawkowy nie w jeden, ale w trzy mikrofony, by zapewnić niesamowitą redukcję hałasu otoczenia. Oznacza to, że klient usłyszy każde Twoje słowo i przetwarzanie mowy na tekst będzie naprawdę precyzyjne.
Dodatkowo dzięki intuicyjnemu oprogramowaniu Engage+ nasza innowacyjna technologia mikrofonowa tworzy tak doskonałe warunki, że może pomóc w skróceniu średniego czasu obsługi połączeń.
Wyjątkowy twardziel
Niedbałe zdejmowanie pod koniec długiego dnia, przenoszenie z biurka na biurko, wrzucanie do torby życie zestawu słuchawkowego w centrum kontaktowym może być trudne. Dlatego pracując nad Engage 50 II, staraliśmy się by był maksymalnie solidny. Przetestowaliśmy wszystko, od wysięgnika po odporność na uderzenia, i mamy pewność, że to nasz najbardziej wytrzymały i trwały zestaw słuchawkowy.
Łatwo jest wygłaszać śmiałe twierdzenia, ale po prostu jesteśmy tak pewni, że Engage 50 II wytrzyma próbę czasu i nawet niedbałe traktowanie, jakim poddawane są słuchawki, że dodaliśmy trzyletnią gwarancję na wszystkie zestawy słuchawkowe. Lekki, bardzo wygodny i trwały ten zestaw słuchawkowy ma wszystko, czego potrzebujesz.
Zdrowy słuch. Zadowolenie agentów.
To filozofia stojąca za rewolucyjną ochroną słuchu klasy profesjonalnej wbudowaną w Engage 50 II. Dzięki Jabra SafeTone 2.0 możesz skupić się na rozmowach, mając pewność, że Twój słuch jest chroniony.
Wyposażyliśmy ten zestaw słuchawkowy w wiele przełomowych technologii ochrony słuchu:
- IntelliTone 2.0 utrzymuje średnią ekspozycję na dźwięk na bezpiecznym poziomie
- PeakStop 105 dB zapobiega nagłym skokom natężenia dźwięku
- BalancedVoice przetwarza przychodzący dźwięk w celu zapewnienia wyraźniejszych połączeń
- Speech Level Normalization utrzymuje połączenia przychodzące na preferowanym poziomie głośności
- Intelligent Acoustic Shock Protection proaktywnie usuwa lub redukuje potencjalnie szkodliwe dźwięki
Ochrona słuchu to nie tylko dodatek. To inwestycja na całe życie.
Specyfikacja techniczna
| Moduł sterujący | Engage 50 II Link |
| Stacja z ładowaniem indukcyjnym | Nie |
| Wymiary | 167 x 54 x 167 mm |
| Przeznaczenie | Call center |
| Czułość | 26 dB |
| Technologie | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności, Odbieranie/Wyciszanie połączenia, Wyciszenie mikrofonu |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 14 kHz |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 100 Hz |
| Zgodność | Microsoft Teams |
| Waga | 65 g |
| Stand | Nie |
| Akcesoria w zestawie | Zestaw słuchawkowy Pokrowiec Ulotka Kontroler USB (jednostka sterująca połączeniami) |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kod dostawcy | 5099-299-2169 |
| EAN | 5706991034189 |
| Złącza | 2 x USB |
| Mikrofon | Tak |
| Dźwięk | Stereo |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Materiał nauszników | Skóra syntetyczna |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Pełna nazwa | Jabra Słuchawki Engage 50 II Link USB-A amp C MS Stereo |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










