Jabra Słuchawki Engage 75 SE Mono
średnia liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Zasięg bezprzewodowy
Korzystaj z zasięgu łączności bezprzewodowej do 150 m.
Zaawansowane mikrofony z funkcją redukcji hałasu
Wyraźne rozmowy nawet w najbardziej ruchliwym biurze.
Dioda zajętości
Chroni Cię z każdej strony przed wszelkimi utrudnieniami.
Możliwość połączenia z 5 urządzeniami
Zwiększ swoją dostępność na rozmowy z klientami.
Stereo, Mono lub Convertible
Modele do każdego stylu pracy.
Specyfikacja techniczna
| Przeznaczenie | Call center, Telefonia internetowa, Telefonia komórkowa |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile), AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności, Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 16000 Hz |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 40 Hz |
| Waga | 56 g |
| Akcesoria w zestawie | Zestaw słuchawkowy łącznie z podkładką Stacja bazowa Zasilania Kabel USB Kabel telefonu stacjonarnego Dokumenty Skrócona instrukcja obsługi |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kod dostawcy | 9656-583-111 |
| EAN | 5706991030976 |
| Złącza | AUX, microUSB, RJ-9 |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Dźwięk | Mono |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth, NFC, DECT |
| Kolor | Czarny |
| Pełna nazwa | Jabra Słuchawki Engage 75 SE Mono |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










