Jabra Słuchawki Evolve 20 SE USB-A amp C UC Stereo
średnia liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Profesjonalny zestaw słuchawkowy z funkcją łatwego zarządzania połączeniami i świetnym dźwiękiem do prowadzenia rozmów i odtwarzania muzyki.
- Wyraźniejsza konwersacja dla większej efektywności. Imponujący dźwięk do rozmów i muzyki.
- Łatwe zarządzanie połączeniami. Jednostka sterowania połączeniami ułatwia wykonywanie, odbieranie i wyciszanie rozmów.
- Plug-and-play. Łączność USB umożliwia łatwą i szybką konfigurację.
- Komfort przez cały dzień. Piankowe nauszniki słuchawek i nauszna konstrukcja do całodziennego stosowania.
- Współpracuje ze wszystkimi wiodącymi platformami UC. Certyfikowane dla Skype for Business, Cisco i nie tylko.
Specyfikacja techniczna
| Stacja z ładowaniem indukcyjnym | Nie |
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa, Pozostałe, Telefonia komórkowa, Call center, Muzyka |
| Czułość | 44 dB |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia, Regulacja głośności |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Waga | 0.1711 kg |
| Akcesoria w zestawie | Zestaw słuchawkowy Jabra Evolve 20 Ulotka z ostrzeżeniami Ulotka z gwarancją Skrócona instrukcja obsługi Sterownik USB Torba plastikowa na sterownik Torba plastikowa na zestaw słuchawkowy Torba gąbkowa tylko dla lewego nausznika zestawu słuchawkowego ster |
| Pozostałe parametry | Długość kabla Kabel sterowania: 95 cm Kabel HS: 120 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kod dostawcy | 4999-829-469 |
| EAN | 5706991034349 |
| Złącza | 2 x USB |
| Mikrofon | Tak |
| Dźwięk | Stereo |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Pełna nazwa | Jabra Słuchawki Evolve 20 SE USB-A amp C UC Stereo |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










