Jabra Słuchawki Evolve 20 USB-A amp C MS Mono
niedostępny, spodziewana dostawa
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Profesjonalny zestaw słuchawkowy z funkcją łatwego zarządzania połączeniami i świetnym dźwiękiem do prowadzenia rozmów i odtwarzania muzyki.
Wyraźniejsza konwersacja dla większej efektywności
Imponujący dźwięk do rozmów i muzyki.
Łatwe zarządzanie połączeniami
Jednostka sterowania połączeniami ułatwia wykonywanie, odbieranie i wyciszanie rozmów.
Łączność typu plug-and-play
Łączność USB umożliwia łatwą i szybką konfigurację.
Komfort przez cały dzień
Piankowe nauszniki słuchawek i nauszna konstrukcja do całodziennego stosowania.
Współpracuje ze wszystkimi wiodącymi platformami UC
Certyfikowane dla Skype for Business, Cisco i nie tylko.
Specyfikacja techniczna
| Stacja z ładowaniem indukcyjnym | Nie |
| Przeznaczenie | Pozostałe, Call center, Muzyka, Telefonia internetowa, Telefonia komórkowa |
| Czułość | 44 dB |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności, Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Zgodność | Unified Communications |
| Waga | 0.1425 kg |
| Stand | Nie |
| Akcesoria w zestawie | Zestaw słuchawkowy Jabra Evolve 20 Ulotka z ostrzeżeniami Ulotka z gwarancją Skrócona instrukcja obsługi Sterownik USB Torba plastikowa na sterownik Torba plastikowa na zestaw słuchawkowy Torba gąbkowa tylko dla lewego nausznika zestawu słuchawkowego ster |
| Pozostałe parametry | Długość kabla Kabel sterowania: 95 cm Kabel HS: 120 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kod dostawcy | 4993-823-169 |
| EAN | 5706991034240 |
| Złącza | 2 x USB |
| Mikrofon | Tak |
| Dźwięk | Mono |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Materiał nauszników | Pianka |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Pełna nazwa | Jabra Słuchawki Evolve 20 USB-A amp C MS Mono |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










