Jabra Słuchawki Evolve 75 SE Link 380a MS Stereo
niedostępny, spodziewana dostawa
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Specyfikacja techniczna
| Przeznaczenie | Call center, Telefonia internetowa |
| Użytkowanie | Komunikacja osobista |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile), A2DP (Transmisja stereo) |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Zgodność | Microsoft Teams |
| Waga | 177 g |
| Stand | Nie |
| Akcesoria w zestawie | Zestaw słuchawkowy Evolve 75 Adapter USB Jabra Link 370 Skrócone instrukcje obsługi Pokrowiec ochronny Kabel USB (umożliwiający stosowanie podczas ładowania) |
| Pozostałe parametry | Czas rozmów: do 15 godzin Żywotność baterii (z włączoną ARS): do 30 godzin Czas ładowania: 2,5 godziny Aktywna redukcja szumów: Tak, mikrofon Hybrid 4 zapewniający 17 dB (doświadczana redukcja szumów w biurach) Funkcja podsłuchiwania: nie przegapisz ważny |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kod dostawcy | 7599-842-109 |
| EAN | 5706991026481 |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Dźwięk | Stereo |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Kolor | Czarny |
| Pełna nazwa | Jabra Słuchawki Evolve 75 SE Link 380a MS Stereo |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










