Jabra Słuchawki Evolve2 30 II USB-A amp C UC Stereo
średnia liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Profesjonalny zestaw słuchawkowy z elastyczną łącznością i świetnym dźwiękiem do prowadzenia rozmów i odtwarzania muzyki.
Flexible connectivity
Podłączanie za pomocą USB lub złącza jack.
Manage calls easily
Jednostka sterowania połączeniami ułatwia wykonywanie, odbieranie i wyciszanie rozmów.
Plug and Play connectivity
Łączność USB i złącze jack umożliwia łatwą i szybką konfigurację.
All-day comfort
Nauszniki słuchawek ze skóry syntetycznej i nauszna konstrukcja do całodziennego stosowania.
Works with all leading UC platforms
Certyfikowane dla Skype for Business, Cisco i nie tylko.
Specyfikacja techniczna
| Stacja z ładowaniem indukcyjnym | Nie |
| Przeznaczenie | Call center, Telefonia internetowa, Telefonia komórkowa, Muzyka, Pozostałe |
| Czułość | 44 dB |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia, Regulacja głośności |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Zgodność | Microsoft Teams |
| Waga | 0.1711 kg |
| Stand | Nie |
| Akcesoria w zestawie | Zestaw słuchawkowy Jabra Evolve 30 Ulotka z ostrzeżeniami Ulotka z gwarancją Skrócona instrukcja obsługi Sterownik USB Torba plastikowa na sterownik Torba plastikowa na zestaw słuchawkowy Naklejka Certified for Microsoft Teams (patrz zestawienie materiało |
| Pozostałe parametry | Długość kabla Kabel sterowania: 95 cm kabel HS: 120 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kod dostawcy | 5399-829-369 |
| EAN | 5706991034325 |
| Złącza | 3,5 mm minijack, 1 x USB |
| Mikrofon | Tak |
| Dźwięk | Stereo |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Materiał nauszników | Skóra syntetyczna |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Pełna nazwa | Jabra Słuchawki Evolve2 30 II USB-A amp C UC Stereo |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










