Jabra Słuchawki Evolve2 30 II USB-A/C MS Mono
niedostępny, spodziewana dostawa
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Jabra Evolve 30 II
Profesjonalny zestaw słuchawkowy z elastyczną łącznością i świetnym dźwiękiem do prowadzenia rozmów i odtwarzania muzyki
- Flexible connectivity
Podłączanie za pomocą USB lub złącza jack - Manage calls easily
Jednostka sterowania połączeniami ułatwia wykonywanie, odbieranie i wyciszanie rozmów - Plug and Play connectivity
Łączność USB i złącze jack umożliwia łatwą i szybką konfigurację - All-day comfort
Nauszniki słuchawek ze skóry syntetycznej i nauszna konstrukcja do całodziennego stosowania - Works with all leading UC platforms
Certyfikowane dla Skype for Business, Cisco i nie tylko
Specyfikacja techniczna
| Moduł sterujący | brak |
| Stacja z ładowaniem indukcyjnym | Nie |
| Wymiary | 170.1 x 149.6 x 59.5 mm |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa, Telefonia internetowa, Muzyka |
| Czułość | 44 dB |
| Technologie | Brak |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia, Regulacja głośności |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Zgodność | Microsoft Teams |
| Waga | 107.9 g |
| Stand | Nie |
| Akcesoria w zestawie | Zestaw słuchawkowy Jabra Evolve 30 Skrócona instrukcja obsługi Sterownik USB Naklejka Certified for Microsoft Teams |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kod dostawcy | 5393-823-369 |
| EAN | 5706991034356 |
| Złącza | 1 x USB, 1 x USB (Type C) |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Dźwięk | Mono |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Materiał nauszników | Skóra syntetyczna |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Długość przewodu | 2.15 m |
| Kolor | Czarny, Czerwony |
| Pełna nazwa | Jabra Słuchawki Evolve2 30 II USB-A/C MS Mono |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










