Jabra Słuchawki Evolve3 75 UC Link 390a Black WLC chrg
mała liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Przedstawiamy Evolve3 75
Rozmowy podczas przerwy na kawę. Przygotowanie do spotkań w ruchu. Współczesna praca przebiega szybko. Evolve3 75 został stworzony, aby zapewnić Ci elastyczność i być o krok przed innymi. Czystość głosu wzmocniona przez AI. Redukcja hałasu, która dostosowuje się w czasie rzeczywistym. Płynne interakcje między głosem a AI. Wszystko to w eleganckiej, ultralekkiej konstrukcji nausznej, dzięki czemu możesz swobodnie się poruszać i profesjonalnie działać w dowolnym miejscu.
Evolve3 75 to więcej niż nowy zestaw słuchawkowy. To Ty, ale niepowstrzymany.
Zabrzmij najlepiej. Wszędzie.
Jabra ClearVoice wykorzystuje technologię głębokiego uczenia opartą na AI, wytrenowaną na 60 milionach rzeczywistych zdań, aby wyodrębniać głos i eliminować hałas z rozmów w otoczeniu. Odbieraj połączenia na ruchliwej ulicy lub obok gadatliwego kolegi jedyne, co dociera, to Twój krystalicznie czysty głos. A dzięki Ulepszonemu Dźwiękowi Przestrzennemu, rozmowy sprawiają wrażenie prowadzonych na żywo, dzięki czemu długie połączenia są znacznie mniej męczące.
Ucisz świat. Skoncentruj się.
Zaawansowana ANC Jabra dynamicznie dostosowuje się do Twoich potrzeb i otoczenia, aby eliminować niepożądany hałas z rozmów w otoczeniu z muzyki, jak też z rozmów w przeciwieństwie do innych zestawów słuchawkowych. Niezależnie od tego, czy nadrabiasz zaległości podczas dojazdu do pracy, czy jesteś w głośnej kawiarni, nic nie może zakłócić Twojego skupienia.
Twój głos. Twój skrót do wszystkiego.
Evolve3 75 płynnie integruje się z Twoim ulubionym asystentem Gen AI, dzięki czemu możesz zachować produktywność bez użycia rąk wystarczy, że po prostu będziesz mówić. Dzięki precyzji rozpoznawania ponad 9 na 10 słów, nie będziesz musiał się powtarzać. A ponieważ mówienie jest trzy razy szybsze niż pisanie, zrobisz więcej i szybciej.
Lżejsza konstrukcja. Większa koncentracja.
Ważący zaledwie 180 gramów Evolve3 75 jest tak lekki, jak się wydaje. Konstrukcja nauszna delikatnie przylega do uszu, zapewniając wygodę, czujność i swobodę poruszania się w ciągu dnia. Oddychające poduszki zapewniają chłód, a elegancka konstrukcja bez mikrofonu wygląda równie dobrze w kawiarniach, jak i w salach konferencyjnych.
Złóż go do kompaktowego futerału i wsuń do torby ponieważ świetny dźwięk nie powinien Cię obciążać.
Specyfikacja techniczna
| Moduł sterujący | brak |
| Stacja z ładowaniem indukcyjnym | Nie |
| Czas ładowania | 180 min |
| Bluetooth | 5.3 |
| Wymiary | 187 x 70 x 151 mm |
| Przeznaczenie | Muzyka, Pozostałe |
| Czułość | 108 dB |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Funkcje bluetooth | AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe), A2DP (Transmisja stereo), HSP, TMAP, SMP |
| Kontrola dźwięku | Aktywna redukcja szumów (ANC) |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Zgodność | Unified Communications |
| Waga | 180 g |
| Impedancja | 32 Ω |
| Stand | Nie |
| Akcesoria w zestawie | Zestaw słuchawkowy Adapter Bluetooth Link 390 - USB A Pokrowiec Przewód USB-C na USB-C Gwarancja i ulotka z ostrzeżeniami Podkładka do ładowania bezprzewodowego |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kod dostawcy | 37599-989-989 |
| EAN | 5706991035056 |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Mikrofon | Tak |
| Dźwięk | Stereo |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Kolor | Czarny |
| Pełna nazwa | Jabra Słuchawki Evolve3 75 UC Link 390a Black WLC chrg |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










