Opinie o Nas

Kensington Blokada do laptopa Slim N17 2.0 Dual Keyed

Kod EAN: [085896605089]   Kod producenta: [K60508WW]
b57a16979737d298b97d9c596664cc84
W przypadku zakupów powyżej 500zł, wysyłka zamówienia odbywa się na nasz koszt. Każda wysłana przez nas paczka jest indywidualnie ubezpieczana do pełnej wysokości wartości towaru. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo zakupów.
W laphard.pl zakupione komputery wymienimy na nowe, jeśli w ciągu 14 dni od daty zakupu na ekranie pojawi się martwy piksel lub komputer wykaże jakąkolwiek wadę fabryczną.
Na każdym etapie mogą Państwo liczyć na naszą pomoc, także po zakupie komputera bezpłatnie doradzimy i odpowiemy na pytania techniczne.
Do każdego komputera, oferujemy Państwu bezpłatny pakiet dodatkowych usług. Nasi informatycy przygotują sprzęt zgodnie z Państwa życzeniem i sprawdzą, czy wszystko działa poprawnie.
darmowa wysyłka*
gwarancja zadowolenia
pomoc techniczna
pakiet usług
Dostępność: średnia liczba sztuk
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji

Cena: 352,98 zł 352.98
Cena netto: 286,98 zł
K60508WW / AMKENZN00000025
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Przetestowana i zatwierdzona przez firmę Dell blokada laptopa Slim N17 2.0 z podwójnym kluczem do gniazd w kształcie klina umożliwia zablokowanie dwóch urządzeń za pomocą jednego rozwiązania, nie blokuje cennych portów, a laptop leży płasko i stabilnie. Dodatkowa głowica blokująca w kształcie litery T zabezpiecza akcesoria peryferyjne wyposażone w standardowe gniazdo Kensington Security Slot. Spełnia lub przekracza rygorystyczne standardy testów wytrzymałościowych. Zawiera obracającą się we wszystkich kierunkach głowicę i obrotową kotwicę, system klucza 5 mm oraz bezpłatną rejestrację i wymianę klucza Register & Retrieve. Pięć lat gwarancji. Firma Kensington, wynalazca linki zabezpieczającej do laptopa i lider w branży zabezpieczeń urządzeń fizycznych od ponad 25 lat.

  • Podwójne zamki umożliwiają zablokowanie dwóch urządzeń za pomocą jednego rozwiązania. Dodatkowa głowica blokująca w kształcie litery T pasuje do standardowego gniazda zabezpieczającego Kensington. Osłona z tworzywa sztucznego chroni powierzchnie. System klucza 5 mm jest wspólny dla wszystkich najnowszych zamków Kensington z kluczem, więc można zarządzać tylko jednym systemem klucza.
  • Smukły profil stworzony specjalnie dla ultracienkich laptopów 2 w 1. Przetestowane i zatwierdzone przez firmę Dell.
  • Nie blokuje cennych portów, pozwalając na pełne wykorzystanie portów laptopa po podłączeniu.
  • Nie podnosi laptopa z powierzchni i nie powoduje jego chybotania, dzięki czemu laptop leży płasko i stabilnie.
  • Blokady Kensington są weryfikowane i testowane. Każdy zamek jest precyzyjnie zaprojektowany, aby spełniać lub przekraczać rygorystyczne standardy branżowe w zakresie wytrzymałości, wytrzymałości fizycznej i odporności mechanicznej.
  • Wielokierunkowa obrotowa głowica i obrotowa kotwica są możliwe dzięki specjalnym zawiasom, które zapewniają dużą swobodę ruchu, eliminując niewygodne kąty i umożliwiając włożenie klucza z całkowitą łatwością.
  • Register & Retrieve, internetowy program rejestracji kluczy firmy Kensington, umożliwia szybką, bezpieczną i bezpłatną wymianę klucza w przypadku jego zgubienia lub kradzieży.
  • Pięcioletnia gwarancja oznacza, że możesz być spokojny, wiedząc, że jesteś objęty ochroną przez firmę Kensington, wynalazcę i światowego lidera w dziedzinie zabezpieczeń do laptopów.

Specyfikacja techniczna

Zamek Klucz
Kolor Czarny
Typ gwarancji gwarancja normalna
Okres gwarancji (miesiące) 60

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji
Potrzebujesz fachowej porady przy zakupie sprzętu komputerowego?
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.
Czat Online
 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl