Kensington Trackball Orbit bezprzewodowy z pierścieniem przewijania
niedostępny, spodziewana dostawa
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Ten trackball posiada opatentowany pierścień przewijania, który umożliwia łatwe przewijanie stron w górę i w dół, przyciski możliwe do dostosowania, podwójne połączenie bezprzewodowe (2,4 GHz, Bluetooth 3.0 i LE) z szyfrowaniem 128-bitowym AES o poziomie bezpieczeństwa odpowiadającym standardom rządowym, cztery ustawienia DPI (400, 800, 1 200 lub 1 600) umożliwiające łatwe dostosowanie prędkości kursora do Twoich potrzeb, dwustronny design dla osób oburęcznych oraz łatwość podłączania i używania w systemach Mac lub PC.
Specyfikacja techniczna
| Przeznaczenie | Biuro • Notebook |
| Sensor | Trackball |
| Liczba przycisków | 2 |
| Kolor | Czarny |
| Liczba rolek | 1 |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | Bluetooth • Radio 2,4 GHz |
| Typ gwarancji | gwarancja normalna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Zasilanie | USB 5V |
| Wymiary | 114.8 x 138.7 x 47.2 mm |
| Waga | 161 g |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (maks.) | 1600 dpi |
| Rozdzielczość (min.) | 400 dpi |
| Podświetlenie | Nie |
| Pełna nazwa | Kensington Trackball Orbit bezprzewodowy z pierścieniem przewijania |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










