Kensington Trackball ProFit Ergo TB550
średnia liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Używanie myszy może wydawać się znajome, ale może również powodować niezbyt precyzyjną nawigację, ciasne miejsce na biurku i ciasnotę w ręce. Trackball Pro Fit Ergo TB550 zapewnia wygodę technologii trackballowej dla użytkowników, którzy tego chcą, aby poprawić ustawienie nadgarstka i przedramienia lub poprawić obszary o ograniczonej przestrzeni na biurku. Idealne rozwiązanie dla ludzi którzy chcą po raz pierwszy wypróbować trackball. Wykonane w 51% z plastiku pochodzącego z recyklingu, zawiera akumulator o długiej żywotności baterii, ulepszone kółko przewijania 4D, możliwość wyboru połączeń bezprzewodowych Low Energy (LE) Bluetooth i 2,4 GHz dla maksymalnej elastyczności i opatentowanemu systemowi łatwego czyszczenia kulki.
Specyfikacja techniczna
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Trackball |
| Liczba przycisków | 7 |
| Kolor | Grafitowy |
| Liczba rolek | 1 |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | Bluetooth • Radio 2,4 GHz • USB |
| Pozostałe parametry | Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 10 lub nowszy macOS 10.14 lub nowszy ChromeOS V91 lub nowszy iPadOS 16.4.1 lub nowszy |
| Typ gwarancji | gwarancja normalna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Wymiary | 138.16 x 93.44 x 50.1 mm |
| Waga | 142.6 g |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (maks.) | 1600 dpi |
| Rozdzielczość (min.) | 400 dpi |
| Zasięg | 10 m |
| Podświetlenie | Tak |
| Pełna nazwa | Kensington Trackball ProFit Ergo TB550 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










