Kensington Zestaw bezprzewodowy klawiatura + mysz Pro Fit Ergo US International
niedostępny, spodziewana dostawa
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Zaprojektowany z uwzględnieniem zasad ergonomii zestaw bezprzewodowej klawiatury - z podzieloną i wyprofilowaną pod odpowiednim kątem powierzchnią z regulowanym odchyleniem i wbudowaną podpórką pod nadgarstki - oraz myszy Pro Fit Ergo, zapewnia wygodne ułożenie rąk podczas pracy przy komputerze. Zestaw wyposażony jest w 2 opcje łączności bezprzewodowej (2,4 GHz i Bluetooth 4.0 LE) ze 128-bitowym szyfrowaniem AES, ciche klawisze i klikanie, klawiaturę odporną na zalanie, klawisze F dla skrótów, blokadę wielkich liter (Caps Lock), blokadę cyfr (Numbers Lock), blokadę przewijania (Scroll Lock), wskaźnik niskiego poziomu baterii, pięć przycisków na myszy (w tym do przodu i do tyłu), trzy tryby oszczędzania energii i wymienny odbiornik.
- Zaprojektowany z uwzględnieniem zasad ergonomii zapewnia wygodne ułożenie rąk podczas pracy przy komputerze.
- Podzielona i wyprofilowana pod odpowiednim kątem powierzchnia klawiatury z regulowanym odchyleniem zapewnia ułożenie rąk, przedramienia i nadgarstków w naturalnej pozycji, zapewniając im komfort.
- Połączona z klawiaturą podpórka wspiera, amortyzuje i ustawia w naturalnej pozycji nadgarstki.
- 2 opcje łączności bezprzewodowej ze 128-bitowym szyfrowaniem AES: 2,4 GHz i Bluetooth 4.0 LE (poziom zabezpieczeń rządowych).
- Ciche klawisze zapewniają łatwe, płynne pisanie, niezakłócające pracy.
- Odporną na zalanie klawiaturę można łatwo i szybko oczyścić. Spełnia normy testu dot. zanieczyszczań płynami MIL-STD-810H Method 504.3 Contamination by Fluids pod względem odporności na zniszczenia po narażeniu na środki czyszczące i dezynfekujące, np. alkohol i wybielacz przez 24 godziny.
- Wymienny odbiornik oznacza, że w przypadku jego zgubienia lub uszkodzenia wystarczy kupić nowy, a następnie ponowne sparować go z myszą, i gotowe.
- Pięć przycisków na myszy (w tym do przodu i do tyłu) pomaga w nawigowaniu i zachowaniu produktywności.
- 3-tryby przełącznika oszczędzania energii pozwalają na przełączanie między 2,4 GHz, Bluetooth i "wyłącz", aby uzyskać najlepszą żywotność baterii.
- Blokada wielkich liter (Caps Lock), blokada cyfr (Numbers Lock), blokada przewijania (Scroll Lock) oraz klawisze F do skrótów to popularne funkcje, które ułatwiają pisanie i zwiększają produktywność.
- Zoptymalizowany pod kątem potrzeb klawiatury i myszy w systemie Windows 11.
Specyfikacja techniczna
| Rodzaj | Standard |
| Zestaw z myszką | Tak |
| Interfejs | Bluetooth • USB |
| Kolor | Czarny |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Zasilanie | Baterie • Baterie/akumulatory AA |
| Typ gwarancji | gwarancja normalna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Wymiary | 112 x 76 x 71 mm |
| Waga | 93.5 g |
| Separator | Klawiatura • Mysz |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 5 |
| Liczba rolek | 1 |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 1600 dpi |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Brak |
| Zasięg | 20 m |
| Podświetlenie | Nie |
| Pełna nazwa | Kensington Zestaw bezprzewodowy klawiatura + mysz Pro Fit Ergo US International |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










