Komputer HP Pro Mini 260 G9 883X9EA / Intel Core i5-1335U / 16GB / 512GB NVMe / Intel Iris Xe / W11Pro
niedostępny, spodziewana dostawa
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:





Iris Xe
Opis

Wzmacniacz produktywności
Nadążaj za zmieniającymi się potrzebami swojej firmy. Niewielki i wydajny komputer HP Pro Mini 260 zapewnia mocne zabezpieczenia i wysoką wydajność. Skalowalna architektura i opcje łączności pozwalają maksymalnie wykorzystać tę inwestycję – teraz i w przyszłości. Wyposażony w najnowsze procesory z pod znaku INTEL dwunastej generacji, zapewnia wydajność dla nawet najtrudniejszych zadań. Uzyskaj wyjątkowe połączenie wydajności, łączności i szybkości z procesorem Intel® Core™ 13. generacji, który umożliwia szybkie i niezawodne uruchamianie, tworzenie i łączenie.Wszechstronne zastosowanie
Wykorzystaj kompaktową obudowę Mini z opcjami mocowania, aby uzyskać najbardziej efektywną konfigurację dla swojego miejsca pracy. Najnowsza technologia Wi-Fi 6E dla sieci WLAN zapewnia niezawodne, szybkie połączenie, które pomaga zaspokoić potrzeby Twojej firmy.

Elastyczność i bogactwo portów
Komputer HP Pro Mini 260 ma gniazdo m.2 dla sieci WLAN i jedno dla pamięci masowej. Nie zapominajmy o konfigurowalnym porcie Flex - Skonfiguruj lub rozbuduj swój Mini na swój sposób dzięki elastycznym portom, aby zapewnić łączność ze starszymi lub czystymi biurkami.Komunikacja właśnie stała się o wiele przyjemniejsza
Opcjonalna, bardzo szybka komunikacja bezprzewodowa WiFi-6E oraz port Ethernet zapewnią Ci błyskawiczny dostęp do danych firmowych i sieci Internet. Porty wideo obsługujące do trzech monitorów pozwalają zwiększyć produktywność i poradzić sobie z różnymi procesami pracy. Zestaw HP Manageability Integration Kit pomaga przyspieszyć tworzenie obrazów i zarządzanie sprzętem, systemem BIOS i zabezpieczeniami za pomocą programu Microsoft System Center Configuration Manager.
Specyfikacja techniczna
| PROCESOR | ▼ |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Model procesora | Intel Core i5-1335U (13th) |
| Ilość rdzeni procesora | 10 |
| PAMIĘĆ | ▼ |
| Zainstalowana ilość pamięci | 16 GB |
| Typ zainstalowanej pamięci | DDR4 SO-DIMM - bez ECC |
| Szybkość Pamięci | 3200 MHz |
| Liczba slotów pamięci | 2 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 64 GB |
| MAGAZYN DANYCH | ▼ |
| Pojemność dysku (1) | 512 GB |
| Interfejs dysku (1) | M.2 NVMe PCIe 4.0 4x |
| Możliwość instalacji dodatkowego dysku | Nie |
| Kontroler pamięci masowej (1) | 1 x SATA |
| Kontroler pamięci masowej (2) | 1 x NVMe |
| Czytnik kart | Nie |
| KARTA GRAFICZNA | ▼ |
| Model karty graficznej zintegrowanej | Intel Iris Xe Graphics |
| Model karty graficznej dedykowanej | brak karty dedykowanej |
| ROZSZERZENIA / SLOTY | ▼ |
| Wnęki 2,5 cala | 1 (całkowity) / 1 (wolna) x wewnętrzny 2,5" |
| Slot M.2 Card - 2280 | 1 (całkowity) / 0 (wolna) x M.2 Card - 2280 |
| PORTY I ZŁĄCZA | ▼ |
| Port USB-C | 1 |
| Port USB 2.0 | 3 |
| Port USB 3.x | 4 |
| Port HDMI | 1 |
| Port DisplayPort / miniDisplayPort | 1 |
| Port RJ-45 (LAN) | 1 (Gigabit Ethernet) |
| Dodatkowe informacje o portach | 1x USB-C 3.2 Gen 1 | 3x USB 3.2 Gen 1 - Type A (1 przód, 2 tył) | 3x USB 2.0 - Type A (1 przód, 2 tył) | 1x słuchawki/mikrofon | 1x DisplayPort 1.4a | 1x HDMI | 1x LAN (Gigabit Ethernet) | 1x szeregowe |
| KOMUNIKACJA | ▼ |
| Sieć WiFi | WiFi 6 |
| Bluetooth | Bluetooth® 5.2 |
| Sieć LAN | 100/1000 Mbit/s |
| OBUDOWA | ▼ |
| Typ obudowy | Tower |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Wymiary (cm) | 17,5 x 17,7 x 3,42 cm |
| Waga (kg) | 1,42 kg |
| ZASILANIE | ▼ |
| Moc wyjściowa zasilacza | 65 W |
| POZOSTAŁE INFORMACJE | ▼ |
| System Operacyjny | Windows 11 Professional 64-bit |
| Gwarancja | 3 lata, naprawa w siedzibie klienta (OnSite) |
| Zastosowane technologie | TPM 2.0 |
| Certyfikaty | Certyfikat ENERGY STAR |
| W zestawie | Klawiatura i mysz HP 125 |
| Pełna nazwa | Komputer HP Pro Mini 260 G9 883X9EA / Intel Core i5-1335U / 16GB / 512GB NVMe / Intel Iris Xe / W11Pro |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










