Komputer HP ProDesk 4 Mini BY7D0ET / Intel Core Ultra 5 225T / 16GB DDR5 / 512GB SSD NVMe / Intel Graphics / W11Pro
średnia liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:

Graphics
Opis

Wzmacniacz produktywności
Nadążaj za zmieniającymi się potrzebami swojej firmy. Mały i wydajny komputer HP ProDesk 4 Mini G1i zapewnia mocne zabezpieczenia i wysoką wydajność. Świetny design i bardzo małe rozmiary to jego wielkie atuty. Wyposażony w najnowsze procesory z pod znaku INTEL Core Ultra z układem NPU, zapewnia wydajność dla nawet najtrudniejszych zadań. Uzyskaj wyjątkowe połączenie wydajności, łączności i szybkości z procesorem Intel® Core™ Ultra, który umożliwia szybkie i niezawodne uruchamianie, tworzenie i łączenie.HP ProDesk 4 i bezpieczeństwo danych
Zachowaj spokój dzięki komputerowi, który spełnia standardy MIL-STD 810 i przeszedł 120 000 godzin wszechstronnych testów HP Total Test Process. Zmniejsz liczbę cząstek lotnych za pomocą opcjonalnego filtra przeciwpyłowego, który pomaga przedłużyć żywotność komputera.Dodatkowe bezpieczeństwo zapewnia pakiet oprogramowania HP Wolf Pro Security Edition ze wstępnie skonfigurowaną ochroną komputera klasy korporacyjnej dla małych i średnich firm. Utrzymuj wysoką produktywność i skracaj czas przestojów dzięki w pełni zintegrowanym i zautomatyzowanym funkcjom ekosystemu oprogramowania wewnętrznego HP BIOSphere Gen6. Twoje komputery mają dodatkową ochronę dzięki automatycznym aktualizacjom i kontrolom bezpieczeństwa.


ProDesk 4 G1i - bogactwo portów
Komputer HP ProDesk G1i Mini ma dwa sloty M.2 2280 dla dysków i jeden dla sieci WLAN (2230), Nie zapominajmy o konfigurowalnym porcie Flex - Skonfiguruj lub rozbuduj swój Mini na swój sposób dzięki elastycznym portom, aby zapewnić łączność ze starszymi lub czystymi biurkami.Miniaturowy komputer pełen mocy
Możliwość montażu z tyłu monitora, bardzo szybka komunikacja bezprzewodowa WiFi-6E oraz port Ethernet, do tego porty wideo obsługujące do trzech monitorów i szybkie USB-C sprawiają, że HP Prodek 4 G1i w wersji mini to w pełi funkcjonalny, wydajny komputer nie zajujący w ogóle powierzchni biurowej i nie zwracający na siebie uwagi.
Specyfikacja techniczna
| PROCESOR | ▼ |
| Rodzina procesora | Intel Core Ultra 5 |
| Model procesora | Intel Core Ultra 5 225T |
| Ilość rdzeni procesora | 10 |
| Układ NPU | tak - 13 TOPS |
| Więcej informacji o procesorze | Intel Core Ultra 5 225T (maks. 4,9 GHz z technologią Intel® Turbo Boost, 20 MB L2 pamięci podręcznej, 10 rdzeni, 10 wątków) |
| PAMIĘĆ | ▼ |
| Zainstalowana ilość pamięci | 16 GB |
| Typ zainstalowanej pamięci | DDR5 UDIMM - bez ECC |
| Szybkość Pamięci | 5600 MHz |
| Liczba slotów pamięci | 2 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 64 GB |
| MAGAZYN DANYCH | ▼ |
| Pojemność dysku (1) | 512 GB |
| Interfejs dysku (1) | M.2 NVMe PCIe 4.0 4x |
| Możliwość instalacji dodatkowego dysku | Tak |
| Kontroler pamięci masowej (1) | 1 x SATA |
| Kontroler pamięci masowej (2) | 1 x NVMe |
| Czytnik kart | Nie |
| KARTA GRAFICZNA | ▼ |
| Model karty graficznej zintegrowanej | Intel Graphics |
| Model karty graficznej dedykowanej | brak karty dedykowanej |
| ROZSZERZENIA / SLOTY | ▼ |
| Slot M.2 Card - 2280 | 2 (całkowity) / 1 (wolna) x M.2 Card - 2280 |
| PORTY I ZŁĄCZA | ▼ |
| Port USB-C | 1 |
| Port USB 2.0 | 3 |
| Port USB 3.x | 2 |
| Port HDMI | 1 |
| Port DisplayPort / miniDisplayPort | 2 |
| Port RJ-45 (LAN) | 1 x 10/100/1000 Mbps |
| KOMUNIKACJA | ▼ |
| Sieć WiFi | WiFi 6E |
| Bluetooth | Bluetooth® 5.3 |
| Sieć LAN | 100/1000 Mbit/s |
| OBUDOWA | ▼ |
| Typ obudowy | Mini-PC |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Materiał wykonania obudowy | metal |
| Wymiary (cm) | 17,7 x 18,1 x 3,4 cm |
| Waga (kg) | 1,2 kg |
| ZASILANIE | ▼ |
| Moc wyjściowa zasilacza | 90 W |
| POZOSTAŁE INFORMACJE | ▼ |
| System Operacyjny | Windows 11 Professional 64-bit |
| Oprogramowanie | HP Hotkey Support, HP PC Hardware Diagnostics UEFI, HP Client Catalog (darmowe pobranie), HP Setup Integrated OOBE, HP Image Assistant (darmowe ściągnięcie), HP Documentation, HP Notifications, HP Connection Optimizer, HP Privacy Settings, HP Cloud Recove |
| Gwarancja | 3 lata, naprawa w siedzibie klienta (OnSite) |
| Ochrona przeciwkradzieżowa | HP Tamper Lock |
| Inne cechy | Intel Q870 chipset |
| Zastosowane technologie | HP Cloud Recovery, HP Secure Erase ; HP Sure Click ; HP BIOSphere Gen6 ; HP Sure Admin ; Hood Sensor Optional Kit; HP Client Security Manager Gen6 ; HP Sure Start ; HP Sure Recover ; HP Sure Sense ; HP Sure Run ; HP Tamper Lock |
| Certyfikaty | EnergyStar, CECP; TCO Certified configurations available; SEPA; Taiwan Green Mark; Japan PC Green Label; FEMP; EPEAT® Gold with Climate+ |
| W zestawie | Mysz i klawiatura HP Black 125 |
| Pełna nazwa | Komputer HP ProDesk 4 Mini BY7D0ET / Intel Core Ultra 5 225T / 16GB DDR5 / 512GB SSD NVMe / Intel Graphics / W11Pro |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










