Komputer HP ProDesk 4 TWR G1i 9H7U8ET / Intel Core Ultra 7 265 / 16GB DDR5 / 1TB SSD NVMe / Intel Graphics / W11Pro
duża liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:

Graphics
Opis

Wzmacniacz produktywności
Nadążaj za zmieniającymi się potrzebami swojej firmy. Mały i wydajny komputer HP ProDesk 4 SFF G1i zapewnia mocne zabezpieczenia i wysoką wydajność. Skalowalna architektura i opcje łączności pozwalają maksymalnie wykorzystać tę inwestycję – teraz i w przyszłości. Wyposażony w najnowsze procesory z pod znaku INTEL Core Ultra z układem NPU, zapewnia wydajność dla nawet najtrudniejszych zadań. Uzyskaj wyjątkowe połączenie wydajności, łączności i szybkości z procesorem Intel® Core™ Ultra, który umożliwia szybkie i niezawodne uruchamianie, tworzenie i łączenie.HP ProDesk 4 i bezpieczeństwo danych
Zachowaj spokój dzięki komputerowi, który spełnia standardy MIL-STD 810 i przeszedł 120 000 godzin wszechstronnych testów HP Total Test Process. Zmniejsz liczbę cząstek lotnych za pomocą opcjonalnego filtra przeciwpyłowego, który pomaga przedłużyć żywotność komputera.Dodatkowe bezpieczeństwo zapewnia pakiet oprogramowania HP Wolf Pro Security Edition ze wstępnie skonfigurowaną ochroną komputera klasy korporacyjnej dla małych i średnich firm. Utrzymuj wysoką produktywność i skracaj czas przestojów dzięki w pełni zintegrowanym i zautomatyzowanym funkcjom ekosystemu oprogramowania wewnętrznego HP BIOSphere Gen6. Twoje komputery mają dodatkową ochronę dzięki automatycznym aktualizacjom i kontrolom bezpieczeństwa.


ProDesk 4 G1i - bogactwo portów
Komputer HP ProDesk G1i SFF ma dwa sloty M.2 2280 dla dysków i jeden dla sieci WLAN (2230), jedno gniazdo PCIe x16 i jedno gniazdo PCIe x1. Nie zapominajmy o konfigurowalnym porcie Flex - Skonfiguruj lub rozbuduj swój Mini na swój sposób dzięki elastycznym portom, aby zapewnić łączność ze starszymi lub czystymi biurkami.Komunikacja właśnie stała się o wiele przyjemniejsza
Opcjonalna, bardzo szybka komunikacja bezprzewodowa WiFi-6E oraz port Ethernet zapewnią Ci błyskawiczny dostęp do danych firmowych i sieci Internet. Porty wideo obsługujące do trzech monitorów pozwalają zwiększyć produktywność i poradzić sobie z różnymi procesami pracy. Zestaw HP Manageability Integration Kit pomaga przyspieszyć tworzenie obrazów i zarządzanie sprzętem, systemem BIOS i zabezpieczeniami za pomocą programu Microsoft System Center Configuration Manager.
Specyfikacja techniczna
| PROCESOR | ▼ |
| Rodzina procesora | Intel Core Ultra 7 |
| Model procesora | Intel Core Ultra 7-265 |
| Ilość rdzeni procesora | 20 |
| Układ NPU | tak - 13 TOPS |
| Więcej informacji o procesorze | Intel Core Ultra 7 265 (maks. 5,3 GHz z technologią Intel® Turbo Boost, 30 MB L3 pamięci podręcznej, 20 rdzeni, 20 wątków) |
| PAMIĘĆ | ▼ |
| Zainstalowana ilość pamięci | 16 GB |
| Typ zainstalowanej pamięci | DDR5 UDIMM - bez ECC |
| Szybkość Pamięci | 5600 MHz |
| Liczba slotów pamięci | 4 |
| Liczba wolnych slotów pamięci | 3 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 64 GB |
| MAGAZYN DANYCH | ▼ |
| Pojemność dysku (1) | 1 TB |
| Interfejs dysku (1) | M.2 NVMe PCIe 4.0 4x |
| Możliwość instalacji dodatkowego dysku | Tak |
| Kontroler pamięci masowej (1) | 1 x SATA |
| Kontroler pamięci masowej (2) | 1 x NVMe |
| Czytnik kart | Nie |
| KARTA GRAFICZNA | ▼ |
| Model karty graficznej zintegrowanej | Intel Graphics |
| Model karty graficznej dedykowanej | brak karty dedykowanej |
| ROZSZERZENIA / SLOTY | ▼ |
| Wnęki 3,5 cala | 1 (całkowity) / 1 (wolna) |
| Wnęki 5,25 cala | 1 (całkowity) / 1 (wolna) x zewnętrzny 5,25" Slim Line |
| Sloty PCIe 4.0 x16 | 1 (całkowity) / 1 (wolnych) x PCIe 4.0 x16 |
| Sloty PCIe 4.0 x1 | 1 (całkowity) / 1 (wolna) x PCIe 4.0 x1 |
| Slot M.2 Card - 2280 | 2 (całkowity) / 1 (wolna) x M.2 Card - 2280 |
| PORTY I ZŁĄCZA | ▼ |
| Port USB-C | 1 |
| Port USB 2.0 | 3 |
| Port USB 3.x | 4 |
| Port HDMI | 1 |
| Port DisplayPort / miniDisplayPort | 1 |
| Port RJ-45 (LAN) | 1 x 10/100/1000 Mbps |
| Dodatkowe informacje o portach | 1 x USB-C 3.2 Gen 2, 3 x USB 3.2 Gen 2 - Type A, 1 x słuchawki/mikrofon (Obsługa zestawów słuchawkowych CTIA i OMTP), 2 x USB 3.2 Gen 1 - Type A, 1 x DisplayPort 2.1 (1 tylne), 1 x HDMI (1 tylne), 1 x LAN (Gigabit Ethernet) (1 tylne), 3 x USB 2.0 - Type A |
| KOMUNIKACJA | ▼ |
| Sieć WiFi | WiFi 6 |
| Bluetooth | Bluetooth® 5.3 |
| Sieć LAN | 100/1000 Mbit/s |
| OBUDOWA | ▼ |
| Typ obudowy | Tower |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Materiał wykonania obudowy | metal |
| Wymiary (cm) | 33,7 × 30,8 × 15,5 cm |
| Waga (kg) | 5,6 kg |
| ZASILANIE | ▼ |
| Moc wyjściowa zasilacza | 280 W |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Platinum |
| POZOSTAŁE INFORMACJE | ▼ |
| System Operacyjny | Windows 11 Professional 64-bit |
| Oprogramowanie | HP Hotkey Support, HP PC Hardware Diagnostics UEFI, HP Client Catalog (darmowe pobranie), HP Setup Integrated OOBE, HP Image Assistant (darmowe ściągnięcie), HP Documentation, HP Notifications, HP Connection Optimizer, HP Privacy Settings, HP Cloud Recove |
| Gwarancja | 3 lata, naprawa w siedzibie klienta (OnSite) |
| Ochrona przeciwkradzieżowa | HP Tamper Lock |
| Inne cechy | Intel® Q870 |
| Zastosowane technologie | HP Cloud Recovery, HP Secure Erase ; HP Sure Click ; HP BIOSphere Gen6 ; HP Sure Admin ; Hood Sensor Optional Kit; HP Client Security Manager Gen6 ; HP Sure Start ; HP Sure Recover ; HP Sure Sense ; HP Sure Run ; HP Tamper Lock |
| Certyfikaty | EnergyStar, CECP; TCO Certified configurations available; SEPA; Taiwan Green Mark; Japan PC Green Label; FEMP; EPEAT® Gold with Climate+; Korea MEPS |
| W zestawie | Mysz i klawiatura HP Black 125 |
| Pełna nazwa | Komputer HP ProDesk 4 TWR G1i 9H7U8ET / Intel Core Ultra 7 265 / 16GB DDR5 / 1TB SSD NVMe / Intel Graphics / W11Pro |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










