LANBERG Kabel HDMI-HDMI M/M v2.0 3m czarny płaski CA-HDMI-21CU-0030-BK
zapytaj o dostępność, +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Kabel HDMI-HDMI M/M v2.0 3m czarny płaski
Specyfikacja techniczna
| Zastosowanie | Wideo |
| Długość przewodu | 3 m |
| Rodzaj | Kabel |
| Złącza #1 | HDMI Typ A Męska |
| Złącza #2 | HDMI Typ A Męska |
| Kolor | Czarny |
| Typ gwarancji | gwarancja normalna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 24 |
| Standard | HDMI Ultra HD 4K |
| Pełna nazwa | LANBERG Kabel HDMI-HDMI M/M v2.0 3m czarny płaski CA-HDMI-21CU-0030-BK |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










