Lanberg Kabel DisplayPort (M) V1.1 -> HDMI (M) 1m czarny
duża liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Kabel Displayport (M) V1.1 -> HDMI (M) 1M czarny
Kabel Displayport do HDMI to doskonały sposób na połączenie urządzeń wyposażonych w interfejs Displayport z wyświetlaczami wyposażonymi w port HDMI. Dzięki temu adaptery Displayport na HDMI nie będą już dłużej potrzebne.
Kabel pozwala na obsługę rozdzielczości Full HD co sprawdzi się idealnie w rozwiązaniach biurowych.
UWAGA
Ze względu na swoją budowę, kabel Displayport na HDMI przesyła sygnał tylko w jednym kierunku DP >> HDMI.
Pozostałe parametry
Wersja Displayport: 1.1 Podwójnie ekranowany Maksymalna rozdzielczość: 1920x1080 @ 60Hz Kierunek pracy: Wejście: Displayport - Wyjście: HDMI Wykonanie żył: Miedziane, CU Wykonanie styku: Niklowane Oplot przewodu: Plastikowy Grubość żył: 30 AWG Średnica zewnętrzna: 6.0 mm Zapewnia transmisje zarówno dźwięku i obrazu Chipset: PTN3361C Prędkość transmisji danych: 4,95 Gb/s
Specyfikacja techniczna
| Zastosowanie | Wideo |
| Długość przewodu | 1 m |
| Rodzaj | Kabel |
| Złącza #1 | DisplayPort Męska |
| Złącza #2 | HDMI Typ A Męska |
| Kolor | Czarny |
| Typ gwarancji | gwarancja normalna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 24 |
| Standard | HDMI High Speed |
| Wymiary | Średnica zewnętrzna: 6.0 mm |
| Pełna nazwa | Lanberg Kabel DisplayPort (M) V1.1 -> HDMI (M) 1m czarny |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










