Laptop HP EliteBook 8 G1a 13 C51H8ET 13" (1920×1200) / AMD Ryzen AI 7 PRO 350 / 32GB DDR5 5600MHz / 1TB SSD NVMe / AMD Radeon 780M / W11 Pro
mała liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:





860
Opis

HP EliteBook 8 G1i dla firmy
HP EliteBook 8 G1a 13 to bezpośredni następca modelu HP EliteBook 835 G11. Został stworzony z myślą o sposobie, w jaki pracujesz, dzięki nowym procesorom opartym na sztucznej inteligencji. Przebojowy design, obudowa wykonana z szlachetnego aluminium i moc, której nigdy Ci nie zabraknie... HP EliteBook G1a pozwala usunąć bariery w pracy hybrydowej. Ten laptop biznesowy dla przedsiębiorstw oferuje nowe funkcje konferencyjne wspierane przez HP Presence, wydajność i bezpieczeństwo, którymi można łatwo zarządzać w hybrydowych środowiskach pracy.Doskonała wydajność i mobilność
Laptopy napędzane są przez procesory AMD Ryzen AI i rewolucyjnej karcie graficznej Intel® ARC Graphics (w procesorach z serii H). Wybór portów we wszystkich trzech laptopach z serii EliteBook 8 G1a obejmuje 1x USB 3.1 Gen1 typu A, 1x USB 3.2 Gen 2.0 typu-C, 2x Thunderbolt 4, 1x HDMI 2.1, opcjonalne gniazdo nano SIM i gniazdo combo audio. Opcjonalne WiFi 7 z Bluetooth 5.3 oferuje standardową sieć. Użytkownicy mogą również skonfigurować urządzenia z opcjonalnym modemem 4G LTE lub 5G podczas realizacji transakcji.Najnowocześniejsze usprawnienia
Przenośność Twojego komputera i niezawodność szybkiego połączenia określają, gdzie możesz pracować. Ciesz się szybkim i niezawodnym połączeniem w środowiskach o dużym natężeniu ruchu dzięki Wi-Fi 7. Pracuj przez cały dzień dzięki systemowi Windows 11 Pro oraz potężnym zabezpieczeniom, narzędziom do współpracy i łączności od HP.HP chroni Twoje dane
Chroń swój komputer przed witrynami internetowymi, załącznikami tylko do odczytu w formatach pakietu Microsoft Office i PDF ze złośliwym oprogramowaniem, oprogramowaniem ransomware i wirusami za pomocą wspomaganych sprzętowo zabezpieczeń aplikacji HP Sure Click. HP Wolf Security for Business zapewnia solidną, zawsze włączoną ochronę wymuszaną sprzętowo. Od systemu BIOS po przeglądarkę, w obrębie systemu operacyjnego, te stale ewoluujące rozwiązania pomagają chronić komputer przed współczesnymi zagrożeniami.

Wydajność i bezpieczeństwo
HP Wolf Security for Business zapewnia sprzętowe, trwałe i optymalne zabezpieczenia. Dzięki tym stale rozwijanym rozwiązaniom Twój komputer jest chroniony przed atakami z systemu BIOS na przeglądarkę i od dołu do góry systemu operacyjnego. Złośliwe oprogramowanie zmienia się szybko i dlatego nie zawsze jest rozpoznawane przez tradycyjne oprogramowanie antywirusowe. Chroń swój komputer przed nowymi atakami dzięki rozwiązaniu HP Sure Sense, które wykorzystuje głębokie uczenie i sztuczną inteligencję, aby lepiej chronić przed zaawansowanym złośliwym oprogramowaniem.
Specyfikacja techniczna
| PROCESOR | ▼ |
| Rodzina Procesora | AMD Ryzen 7 |
| Model procesora | AMD Ryzen AI 7 PRO 350 |
| Index wydajności (TOPS) | NPU 50 TOPS |
| Więcej informacji o procesorze | AMD Ryzen™ AI 7 350 (maks. do 5,0 GHz w trybie boost, 16 MB L3 pamięci podręcznej, 8 rdzeni, 16 wątków) |
| PAMIĘĆ | ▼ |
| Zainstalowana ilość pamięci | 32 GB |
| Typ zainstalowanej pamięci | LPDDR5 7500MHz |
| Liczba banków pamięci | pamięć wlutowana |
| Maksymalna wielkość pamięci | 32 GB |
| MAGAZYN DANYCH | ▼ |
| Pojemność dysku | 1 TB SSD |
| Interfejs dysku | M.2 NVMe PCIe 4.0 4x |
| Dodatkowe informacje na temat dysku | SSD M.2 2280 PCIe 4.0 x4 - NVM Express (NVMe) |
| Możliwość instalacji dodatkowego dysku | Nie |
| EKRAN | ▼ |
| Przekątna ekranu (cale) | 13,3" |
| Rozdzielczość ekranu (piksele) | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Rodzaj matrycy | IPS |
| Podświetlenie matrycy (nity) | 400 |
| Odwzorowanie barw | 100% sRGB |
| Kamera | kamera 5 MP IR |
| Dodatkowe informacje na temat ekranu | 13,3" przekątna, WUXGA (1920 x 1200), IPS, powłoka antyodblaskowa, 400 nitów, 100% sRGB |
| KARTA GRAFICZNA | ▼ |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Model karty graficznej | AMD Radeon 860M |
| PORTY I ZŁĄCZA | ▼ |
| Port Thunderbolt / USB-C | 2 x Thunderbolt 4 / USB4 |
| Port USB-C | 1 |
| Port USB 3.x (typ A) | 1 |
| Port HDMI | Tak |
| DisplayPort / miniDisplayPort | Nie |
| Port RJ-45 (LAN) | Nie |
| Dodatkowe informacje | 2 gniazda Thunderbolt™ 4 ze złączem USB-C® o przepustowości 40 Gb/s; 1 port USB-C® o przepustowości 10 Gb/s ; 1 port HDMI 2.1; 1 gniazdo combo jack (słuchawki/mikrofon) stereo; 1 port USB-A o przepustowości 5 Gb/s (zasilany) |
| KOMUNIKACJA | ▼ |
| Sieć WiFi | Wi-Fi 6E + Bluetooth® 5.3 |
| Gniazdo stacji dokującej | dokowanie poprzez Thunderbolt |
| BEZPIECZEŃSTWO | ▼ |
| Układ szyfrowania | TPM 2.0 |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Czytnik Smart Card | Tak |
| BATERIA | ▼ |
| Maksymalny czas pracy na baterii (h) | 15,75h |
| Pojemność baterii (Wh) | 62 Wh Polimerowa (Fast Charge) |
| Bateria - liczba komór / dodatkowe informacje | 3 |
| POZOSTAŁE INFORMACJE | ▼ |
| Podświetlana klawiatura | tak |
| Kolor obudowy | srebrny |
| Materiał wykonania obudowy | Aluminium |
| Wymiary (cm) | 30,2 × 21,5 × 1,2 cm (przód); 30,2 × 21,5 × 1,6 cm (tył) |
| Waga (kg) | 1,29 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Professional 64-bit |
| Gwarancja | 3 lata, naprawa w siedzibie klienta (OnSite) |
| Inne cechy | Kamera 5MP, Przesłona kamery, która zapewnia, że kamera jest włączona tylko wtedy, gdy chcesz |
| Zastosowane technologie | TPM 2.0, Poly Studio Audio, Platforma HP Sure; Czujnik temperatury; HP Tamper Lock; Czujnik efektu Halla; Czujnik koloru z czujnikiem światła otoczenia |
| Certyfikaty | ENERGY STAR® certified, EPEAT® Silver, norma odporności obudowy MIL-STD-810H |
| Pełna nazwa | Laptop HP EliteBook 8 G1a 13 C51H8ET 13" (1920×1200) / AMD Ryzen AI 7 PRO 350 / 32GB DDR5 5600MHz / 1TB SSD NVMe / AMD Radeon 780M / W11 Pro |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










