Laptop HP ProBook 460 G11 A38DNET 16" (1920 x 1200) / Intel Core Ultra U5-125H / 16GB DDR5 / 512GB SSD NVMe / Intel Arc Graphics / W11 Pro
zapytaj o dostępność, +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:





Arc
Opis

Szybki laptop biznesowy
Nowoczesne wzornictwo, obudowa wykonana z szlachetnego aluminium, cienki i lekki, taki właśnie jest laptop HP ProBook 460 G11 stworzony dla profesjonalistów w rozwijających się firmach. Ten wytrzymały laptop otrzymał "militarny" certyfikat MIL-STD 810H16, co oznacza, że użytkowanie go w niesprzyjających warunkach nie stanowi żadnego problemu.Łatwiejsze zarządzanie IT w Twojej firmie
Laptop HP ProBook 460 oferuje wielowarstwowe zabezpieczenia oraz wytrzymałą obudowę, którą można z łatwością rozbudować. Dzięki procesorom Intel Core Ultra i baterii o długiej żywotności ten bogaty w funkcje komputer jest doskonale przystosowany do wymagających zadań oraz pracy hybrydowej. Niezależnie czy używasz laptopa głównie stacjonarnie czy tez wielokrotnie z nim podróżujesz, ta konstrukcja sprawdzi sie wszędzie.Najnowocześniejsze usprawnienia
HP ProBook G11 wyposazony jest w akumulator 48 lub 56 Wh, a ten wystarczy nawet na 13 godzin ciągłej pracy bez konieczności ładowania (Benchmark: MobileMark25). Laptop wspiera funkcje szybkiego ładownia, akumulator można naładować do 50% w 30 minut za pomocą dołączonej ładowarki lub poprzez port USB Type-C.HP chroni Twoje dane
Chroń swój komputer przed witrynami internetowymi, załącznikami tylko do odczytu w formatach pakietu Microsoft Office i PDF ze złośliwym oprogramowaniem, oprogramowaniem ransomware i wirusami za pomocą wspomaganych sprzętowo zabezpieczeń aplikacji HP Sure Click. HP Wolf Security for Business zapewnia solidną, zawsze włączoną ochronę wymuszaną sprzętowo. Od systemu BIOS po przeglądarkę, w obrębie systemu operacyjnego, te stale ewoluujące rozwiązania pomagają chronić komputer przed współczesnymi zagrożeniami.

Wydajność i bezpieczeństwo
HP ProBook 460 G11, wyposażony jest w procesor Intel Core Ultra i opcjonalną dedykowaną kartę graficzną Nvidia GeForce RTX 2050 pozwalającą na łatwą pracę z wymagającymi aplikacjami. Przełomowe inteligentne funkcje upraszczają życie w Twoim środowisku pracy. Połączenie tych rozwiązań z HP Sure Sense, czytnikiem linii papilarnych oraz chipem szyfrującym dane (TPM 2.0) chroni Twój komputer przed nowymi zagrożeniami i przed zaawansowanym złośliwym oprogramowaniem.Najnowsze porty
Wyposażony w dwa porty USB-C, dwa porty USB 3.2 typu A (z których jeden jest zawsze włączony), jeden port HDMI 2.1, jedno gniazdo Ethernet RJ45 i gniazdo audio combo 3,5 mm. Dla tych, którzy chcą mieć łączność LTE, dostępne jest opcjonalne gniazdo kart nano-SIM. Zarówno ProBook 440 jak i 460 G11 obsługują Wi-Fi 6E i Bluetooth 5.3.
Specyfikacja techniczna
| PROCESOR | ▼ |
| Rodzina Procesora | Intel Core Ultra 5 |
| Model procesora | Intel Core Ultra 5 125H |
| Więcej informacji o procesorze | Intel® Core™ Ultra 5 125H, 14C (4P + 8E + 2LPE) / 18T, Max Turbo up to 4.6GHz, 18MB |
| PAMIĘĆ | ▼ |
| Zainstalowana ilość pamięci | 16 GB |
| Typ zainstalowanej pamięci | DDR5 5600MHz (SODIMM) |
| Liczba banków pamięci | 2 |
| Liczba wolnych banków pamięci | 1 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 32 GB |
| MAGAZYN DANYCH | ▼ |
| Pojemność dysku | 512 GB SSD |
| Interfejs dysku | M.2 NVMe PCIe 4.0 4x |
| Możliwość instalacji dodatkowego dysku | Nie |
| EKRAN | ▼ |
| Przekątna ekranu (cale) | 16" |
| Rozdzielczość ekranu (piksele) | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Rodzaj matrycy | IPS |
| Podświetlenie matrycy (nity) | 300 |
| Odwzorowanie barw | 45% NTSC |
| Kamera | kamera 1080p |
| Dodatkowe informacje na temat ekranu | Zgięta wąska faseta, ultra szeroki kąt patrzenia WUXGA (UWVA) antyodblaskowy eDP, 90,6% stosunek ekranu do obudowy |
| KARTA GRAFICZNA | ▼ |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Model karty graficznej | Intel Arc Graphics |
| PORTY I ZŁĄCZA | ▼ |
| Port USB-C | 2 |
| Port USB 3.x (typ A) | 2 |
| Port HDMI | Tak |
| DisplayPort / miniDisplayPort | Nie |
| Port RJ-45 (LAN) | Tak |
| Dodatkowe informacje | 1x HDMI 2.1, 2x USB 3.2, 2x USB-C (20Gbps signaling rate USB Power Delivery DisplayPort 1.4), 1x Headphone/mic combo jack, 1x RJ45 |
| KOMUNIKACJA | ▼ |
| Sieć WiFi | Wi-Fi 6E + Bluetooth® 5.3 |
| Sieć LAN | 10/100/1000 |
| Gniazdo stacji dokującej | dokowanie poprzez USB-C |
| BEZPIECZEŃSTWO | ▼ |
| Układ szyfrowania | TPM 2.0 |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Czytnik Smart Card | Nie |
| BATERIA | ▼ |
| Maksymalny czas pracy na baterii (h) | 13h |
| Pojemność baterii (Wh) | 56 Wh Litowo-polimerowa |
| POZOSTAŁE INFORMACJE | ▼ |
| Podświetlana klawiatura | tak |
| Kolor obudowy | srebrny-czarny |
| Wymiary (cm) | 35.94 cm x 25.11 cm x 1.7 cm |
| Waga (kg) | 1,74 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Professional 64-bit |
| Gwarancja | 3 lata, naprawa w siedzibie klienta (OnSite) |
| Inne cechy | Aluminiowa obudowa, dwa mikrofony z redukcją szumów, Czujnik Halla, HP Tamper Lock, czujnik termiczny, Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, czytnik odcisków palców |
| Zastosowane technologie | Poly Studio Audio, HP Sure Click, HP Sure Recover Gen6, HP Sure Run Gen5, HP Sure Sense, HP Sure Start Gen7, HP Tamper Lock |
| Certyfikaty | ENERGY STAR® certified; EPEAT® Gold registered, MIL-STD-810H |
| Pełna nazwa | Laptop HP ProBook 460 G11 A38DNET 16" (1920 x 1200) / Intel Core Ultra U5-125H / 16GB DDR5 / 512GB SSD NVMe / Intel Arc Graphics / W11 Pro |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










