Laptop Lenovo ThinkPad P14s Gen 6 21QL0048PB 14'' (2880x1800) / AMD Ryzen AI 7 PRO 350 / 64GB DDR5 / 2TB SSD NVMe / AMD Radeon 860M / W11 Pro
niedostępny, spodziewana dostawa
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:




860M
Opis

Przenośna stacja robocza ThinkPad P14s Gen 6
Mobilna stacja robocza ThinkPad P14s 6. generacji, idealna do pracy w podróży, zapewnia profesjonalistom, nauczycielom i studentom na poziomie podstawowym możliwość swobodnego wprowadzania innowacji w dowolnym miejscu. Certyfikowany przez niezależnych dostawców oprogramowania*, wyposażony w procesory do AMD Ryzen™ 7 PRO 8840HS i wydajne zintegrowane karty graficzne, obsługuje aplikacje takie jak AutoCAD®, Revit® i SolidWorks® bez utraty rytmu.Rozbuduj według potrzeb
Dzięki maksymalnie 96 GB błyskawicznie szybkiej pamięci DDR5 i do 2 TB pamięci masowej PCIe Gen4 NMVe nowej generacji, ThinkPad P14s Gen 6 można skonfigurować tak, aby dokładnie odpowiadał Twoim potrzebom. Dzięki szerokiej gamie zaawansowanych funkcji zabezpieczeń ThinkShield i spełnianiu rygorystycznych testów US MIL-SPEC pod kątem trwałości, odporności i niezawodności ta mobilna stacja robocza umożliwia pracę w niemal każdym środowisku.Wszystko, czego potrzebujesz
Mimo imponującej mocy ThinkPad P14s Gen 6 jest jedną z najlżejszych mobilnych stacji roboczych od Lenovo, ważącą zaledwie 1,39 kg. Oferuje również solidną łączność, w tym dwa porty Intel® Thunderbolt ™ 4 do niewiarygodnie szybkiego przesyłania plików, a także HDMI i USB-A 3.2. Jest również wyposażony w osłonę prywatności kamery internetowej, dzięki czemu można fizycznie włączać i wyłączać kamerę 5MP.


Zawsze bezpieczny
Kiedy spędzasz godziny nad projektami o znaczeniu krytycznym dla firmy, musisz wiedzieć, że cała Twoja ciężka praca i wysiłki są wspierane przez najlepszych. Właśnie dlatego ThinkPad P14s Gen 6 jest wyposażony w ThinkShield — naszą wszechstronną ofertę kompleksowej ochrony i dostosowywanych funkcji zabezpieczeń, w tym zaawansowane szyfrowanie danych i technologię biometryczną oraz filtr chroniący ekran.Konfigurowalny, trwały i niezawodny
Wybieraj spośród wielu opcji ekranu 14" 16:10, w tym ekranu dotykowego, fabrycznej kalibracji kolorów X-Rite i technologii filtrowania światła niebieskiego. Wszystko na mobilnej stacji roboczej ThinkPad P14s Gen 6 jest wyraźne i czyste — niezależnie od tego, czy pracujesz w środku , na zewnątrz lub w podróży.
Specyfikacja techniczna
| PROCESOR | ▼ |
| Rodzina Procesora | AMD Ryzen AI |
| Model procesora | AMD Ryzen AI 7 PRO 350 |
| Więcej informacji o procesorze | AMD Ryzen AI 7 PRO 350 (8C / 16T, 2,0 / 5,0 GHz, 8 MB L2 / 16 MB L3) |
| PAMIĘĆ | ▼ |
| Zainstalowana ilość pamięci | 64 GB |
| Typ zainstalowanej pamięci | DDR5 5600MHz (SODIMM) |
| Liczba banków pamięci | 2 |
| Liczba wolnych banków pamięci | 0 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 96 GB |
| MAGAZYN DANYCH | ▼ |
| Pojemność dysku | 2 TB SSD |
| Interfejs dysku | M.2 NVMe PCIe 4.0 4x |
| Dodatkowe informacje na temat dysku | M.2 2280 PCIe® 4.0x4 Wydajność NVMe® Opal 2.0 |
| Możliwość instalacji dodatkowego dysku | Nie |
| EKRAN | ▼ |
| Przekątna ekranu (cale) | 14" |
| Rozdzielczość ekranu (piksele) | 2880 x 1800 (2.8K) |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Rodzaj matrycy | dotykowa \ OLED |
| Podświetlenie matrycy (nity) | 500 |
| Odwzorowanie barw | 100% DCI-P3 |
| Kamera | kamera 5 MP IR |
| Dodatkowe informacje na temat ekranu | 14" 2,8K (2880x1800) OLED 500 nitów, antyodblaskowy / antyrefleksyjny / antysmużakowy, 100% DCI-P3, Eyesafe®, UL Low Blue Light, dotykowy |
| KARTA GRAFICZNA | ▼ |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Model karty graficznej | AMD Radeon 860M |
| PORTY I ZŁĄCZA | ▼ |
| Port Thunderbolt / USB-C | 2 x Thunderbolt 4 / USB4 |
| Port USB 3.x (typ A) | 2 |
| Port HDMI | Tak |
| DisplayPort / miniDisplayPort | Nie |
| Port RJ-45 (LAN) | Tak |
| Dodatkowe informacje | 1x Ethernet (RJ-45) | 1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz | 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) | 1x Security keyhole | 2x Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort™ 2.0) | 2x USB 3.2 Gen 1 (one Always On) |
| KOMUNIKACJA | ▼ |
| Sieć WiFi | Wi-Fi 7 + Bluetooth® 5.4 |
| Modem LTE / 5G (WWAN) | możliwość instalacji |
| Sieć LAN | 10/100/1000 |
| Gniazdo stacji dokującej | dokowanie poprzez Thunderbolt |
| BEZPIECZEŃSTWO | ▼ |
| Układ szyfrowania | TPM 2.0 |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Czytnik Smart Card | Tak |
| BATERIA | ▼ |
| Maksymalny czas pracy na baterii (h) | 9h |
| Pojemność baterii (Wh) | 52,5 Wh Litowo-polimerowa |
| POZOSTAŁE INFORMACJE | ▼ |
| Podświetlana klawiatura | tak |
| Kolor obudowy | czarny |
| Materiał wykonania obudowy | kompozyty, włókno węglowe i ABS |
| Wymiary (cm) | 31,59 x 22,37 x 1,09/1,61 (przód/tył) cm |
| Waga (kg) | 1,39 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Professional 64-bit |
| Gwarancja | 3 lata, naprawa w siedzibie klienta (OnSite) |
| Inne cechy | głośniki stereo, 2W x2, Dolby Audio |
| Zastosowane technologie | TPM 2.0, Kamera IR do Windows® Hello (rozpoznawanie twarzy), Ultradźwiękowa detekcja obecności człowieka dla kamery IR, Migawka zapewniająca prywatność kamery, Wykrywanie ingerencji w dolną pokrywę, możliwość zarządzania AMD PRO |
| Certyfikaty | Zaliczony test wojskowy MIL-STD-810H, ISV, MIL-STD-810H, ENERGY STAR 8.0, EPEAT Gold Registered, RoHS compliant, TCO Certified 9.0, Eyesafe Certified 2.0, TÜV Rheinland Low Blue Light |
| Pełna nazwa | Laptop Lenovo ThinkPad P14s Gen 6 21QL0048PB 14'' (2880x1800) / AMD Ryzen AI 7 PRO 350 / 64GB DDR5 / 2TB SSD NVMe / AMD Radeon 860M / W11 Pro |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










