Laptop Lenovo ThinkPad T16 Gen 4 21QN0024PB 16" (1920x1200) / AMD Ryzen AI 7 PRO 350 / 32GB DDR5 / 1TB NVMe / Radeon 860M / W11 Pro
mała liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:

Opis

Szybki i wydajny laptop 16 cali
Laptop Lenovo ThinkPad T16 Gen 4, wyposażono w procesor nowej generacji - AMD Ryzen AI 5 PRO. Jednostka oferuje wysoką wydajność, szybką pamięć DDR5, pamięć masową i łączność nawet WiFi7 i 5G — poradzi sobie nawet z najbardziej wymagającymi zadaniami. Dodatkowo w części modeli możemy liczyć na bardzo wydajne karty graficzne AMD Radeon. Administratorzy IT doceniają wygodę zdalnego wdrażania i zarządzania, podczas gdy każdy może korzystać z dodatkowych zabezpieczeń dzięki technologii Intel vPro®.Zabezpieczenie danych
Biometria chroni laptopa ThinkPad T16 Gen 4, od opcjonalnego czytnika linii papilarnych po oprogramowanie do rozpoznawania twarzy z opcjonalną kamerą na podczerwień. ThinkShield, kompleksowy pakiet rozwiązań zabezpieczających, oferuje dyskretny moduł Trusted Platform Module (dTPM) do ochrony krytycznych danych za pomocą szyfrowania.Laptop z ekranem zdrowym dla oczu
Jeśli chodzi o dźwięk i obraz, ThinkPad T16 Gen 4 zdecydowanie się wyróżnia. Urządzenie posiada różne warianty wyświetlacza 16", w tym ekran WUXGA (1920x1200), 500 nitów, z odwzorowaniem barw 100% sRGB, DisplayHDR™ True Black 500, Dolby Vision® i certyfikowaną technologią Eyesafe® świadczącą o zmniejszonym poziomie emisji światła niebieskiego. Dodatkowo, każdy wyświetlacz ma współczynnik proporcji 16:10 ze zwiększoną powierzchnią ekranu w pionie, co poprawia produktywność i zmniejsza przestoje. Laptop jest również wyposażony w technologię redukcji szumów Dolby Audio™ i Dolby Voice® AI.Wydajny i produktywny notebook
Wyposażony w procesory Intel® Core ™ Ultra, Lenovo ThinkPad T16 Gen 4 (16″ AMD) wykorzystuje produktywność opartą na sztucznej inteligencji, jak nigdy dotąd. Ciesz się zoptymalizowaną wydajnością dzięki dedykowanym silnikom AI. Nowa klawiatura ThinkPad posiada dotykowe znaczniki, które pomagają osobom niedowidzącym znaleźć właściwe klawisze, a także większe szybkie menu TrackPad i TrackPoint. Ułatwiliśmy naprawę systemu za pomocą części wymienianych przez klienta (CRU), nawet bez wiedzy technicznej. Aby ułatwić konserwację i możliwość samodzielnego serwisowania, ten laptop może pochwalić się wiodącym w branży wynikiem 9/10 w skali naprawy iFixit. Oznacza to, że możesz zaufać naszym usługom wsparcia, które pomogą utrzymać Twój system i firmę w dobrym stanie.

Sprawdza się każdego dnia, w każdych warunkach
Korzystamy ze standardów MIL-STD 810H Departamentu Obrony Stanów Zjednoczonych, aby zapewnić równowagę między niezawodnością a trwałością naszych laptopów ThinkPad. Testujemy według 12 standardów i ponad 200 kontroli jakości, aby upewnić się, że działają w ekstremalnych warunkach. Testy te obejmują trudne zmienne, takie jak arktyczna dzicz i pustynne burze piaskowe, w tym temperaturę, ciśnienie, wilgotność, wibracje i inne.
Specyfikacja techniczna
| PROCESOR | ▼ |
| Rodzina Procesora | AMD Ryzen AI |
| Model procesora | AMD Ryzen AI 7 PRO 350 |
| Więcej informacji o procesorze | AMD Ryzen AI 7 PRO 350 (8C / 16T, 2.0 / 5.0GHz, 8MB L2 / 16MB L3) |
| PAMIĘĆ | ▼ |
| Zainstalowana ilość pamięci | 32 GB |
| Typ zainstalowanej pamięci | DDR5 5600MHz (SODIMM) |
| Liczba banków pamięci | 2 |
| Liczba wolnych banków pamięci | 0 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 64 GB |
| MAGAZYN DANYCH | ▼ |
| Pojemność dysku | 1 TB SSD |
| Interfejs dysku | M.2 NVMe PCIe 4.0 4x |
| Dodatkowe informacje na temat dysku | SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0 |
| Możliwość instalacji dodatkowego dysku | Nie |
| EKRAN | ▼ |
| Przekątna ekranu (cale) | 16" |
| Rozdzielczość ekranu (piksele) | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Rodzaj matrycy | IPS |
| Podświetlenie matrycy (nity) | 400 |
| Odwzorowanie barw | 45% NTSC |
| Kamera | kamera 5 MP IR |
| Dodatkowe informacje na temat ekranu | 16" WUXGA (1920x1200) IPS 400 nitów, powłoka antyodblaskowa, 45% NTSC |
| KARTA GRAFICZNA | ▼ |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Model karty graficznej | AMD Radeon 860M |
| PORTY I ZŁĄCZA | ▼ |
| Port Thunderbolt / USB-C | 2 x Thunderbolt 4 / USB4 |
| Port USB 3.x (typ A) | 2 |
| Port HDMI | Tak |
| DisplayPort / miniDisplayPort | Nie |
| Port RJ-45 (LAN) | Tak |
| Dodatkowe informacje | 1x USB-A (USB 3.2 Gen 1),1x USB-A (USB 3.2 Gen 1), 2x USB-C® (Thunderbolt™ 4), 1x HDMI® 2.1, 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm), 1x Ethernet (RJ-45) |
| KOMUNIKACJA | ▼ |
| Sieć WiFi | Wi-Fi 7 + Bluetooth® 5.4 |
| Modem LTE / 5G (WWAN) | możliwość instalacji |
| Sieć LAN | 10/100/1000 |
| Gniazdo stacji dokującej | dokowanie poprzez Thunderbolt |
| BEZPIECZEŃSTWO | ▼ |
| Układ szyfrowania | TPM 2.0 |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Czytnik Smart Card | Tak |
| BATERIA | ▼ |
| Maksymalny czas pracy na baterii (h) | 11.5 hr @250nitów |
| Pojemność baterii (Wh) | 52,5 Wh Litowo-polimerowa |
| POZOSTAŁE INFORMACJE | ▼ |
| Podświetlana klawiatura | tak |
| Kolor obudowy | czarny |
| Materiał wykonania obudowy | Poliwęglan i włókno węglowe |
| Wymiary (cm) | 35.97 x 25.08 x 1.81 cm |
| Waga (kg) | 1.76 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Professional 64-bit |
| Gwarancja | 3 lata, naprawa w siedzibie klienta (OnSite) |
| Inne cechy | Mikrofon 2x, 360°, ThinkShutter, fizyczna osłona, która zapewnia, że kamera jest włączona tylko wtedy, gdy chcesz, Zasilacz 65W USB-C Slim (3-pin) |
| Zastosowane technologie | HDMI 2.1, TPM 2.0, Trackpoint, Kensington Nano Security Slot |
| Certyfikaty | MIL-STD-810H, ENERGY STAR® 9.0, EPEAT™ Gold, ErP Lot 6/26, RoHS compliant, TCO Certified 10.0 |
| Pełna nazwa | Laptop Lenovo ThinkPad T16 Gen 4 21QN0024PB 16" (1920x1200) / AMD Ryzen AI 7 PRO 350 / 32GB DDR5 / 1TB NVMe / Radeon 860M / W11 Pro |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










