Lenovo Adapter 65W Standard USB-C AC Gen 2-EU1/Arabia/Indonesia/ROK 4X21S91187
duża liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Zaprojektowany z myślą o mobilnych profesjonalistach i użytkownikach ThinkPad poszukujących wydajnego ładowania, zasilacz Lenovo 65W Standard USB-C AC Adapter Gen 2 na nowo definiuje mobilne ładowanie dzięki ulepszonej wydajności i niezawodnej jakości. Ten zasilacz jest kompatybilny z notebookami i tabletami ThinkPad wyposażonymi w port USB-C.
Specyfikacja techniczna
| Moc zasilacza | 65 W |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 3.25 A |
| Wtyczka | USB-C |
| W opakowaniu | Zasilacz Przewód zasilający Plakat gwarancyjny Plakat z informacjami o zasilaniu |
| Wymiary | 26.5 x 46 x 90 mm |
| Przeznaczenie | sieciowy |
| Waga | 310 g |
| Pasuje do | IdeaPad 5 2 w 1 14AHP9 83DR IdeaPad 5 2 w 1 14AKP10 83KT IdeaPad 5 2 w 1 14IAL10 83KR IdeaPad 5 2 w 1 14IRH9 83KX IdeaPad 5 2 w 1 14IRU9 83DT IdeaPad 5 2 w 1 14Q8X9 83GH IdeaPad 5 2 w 1 16AHP9 83DS IdeaPad 5 2 w 1 16IRU9 83DU IdeaPad Slim 5 13ARP1 |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 12 miesięcy |
| Kod dostawcy | 4X21S91187 |
| EAN | 0195892127512 |
| Pełna nazwa | Lenovo Adapter 65W Standard USB-C AC Gen 2-EU1/Arabia/Indonesia/ROK 4X21S91187 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











