Lenovo Adapter ThinkStation Slim 170W AC (Slim tip)-EU 4X21U26039
mała liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Zasilacz ThinkStation Slim 170W AC Adapter (Slim tip) to nowy adapter o smukłej i kompaktowej konstrukcji. To idealny zamiennik lub zapasowy zasilacz do Twojej stacji roboczej.
Specyfikacja techniczna
| Napięcie wyjściowe | 20 V |
| Moc zasilacza | 170 W |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 8.5 A |
| Wtyczka | USB-C |
| W opakowaniu | Zasilacz Przewód zasilający Plakat gwarancyjny Plakat z informacjami o zasilaniu |
| Wymiary | 22 x 77 x 142 mm |
| Przeznaczenie | sieciowy |
| Waga | 455 g |
| Pasuje do | ThinkStation P3 Tiny 30H0 30H1 ThinkStation P3 Tiny Gen 2 30K5 30K6 ThinkStation P360 Tiny 30FA 30FB 30FC 30FD ThinkStation serii P - ThinkStation P3 Tiny 30H2 30H3 ThinkStation serii P - ThinkStation P3 Tiny Gen 2 30K7 30K8 |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 12 miesięcy |
| Kod dostawcy | 4X21U26039 |
| EAN | 0195892133377 |
| Pełna nazwa | Lenovo Adapter ThinkStation Slim 170W AC (Slim tip)-EU 4X21U26039 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











