Lenovo Analogowy zestaw słuchawkowy USB-A Stereo Headset Gen 2 4XD1P83425
duża liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Lenovo USB-A Wired Stereo Headset Gen 2 to profesjonalny zestaw słuchawkowy wyposażony w skrzynkę sterowniczą z przyciskiem wyciszenia i przyciskami regulacji głośności dzięki czemu możesz łatwo zarządzać połączeniami. Ponadto jest lekki, przenośny i zapewnia wygodę przez cały dzień.
Najważniejsze szczegóły:
- Wyjątkowa jakość połączeń głosowych
- Wbudowany panel sterowania z przyciskami wyciszenia mikrofonu i regulacji głośności
- Łączność typu plug and play z wtyczką USB-A
- Lekka konstrukcja o wadze 140 g zapewniająca całodzienny komfort
- Dwustronny mikrofon wysięgnikowy
- Wymienne nauszniki
- Dostosuj funkcje za pomocą Lenovo Accessories and Display Manager
Wyjątkowa jakość połączeń
Rozkoszuj się krystalicznie czystymi rozmowami dzięki Lenovo USB-A Wired Stereo Headset Gen 2. Obsługiwane przez oprogramowanie Lenovo Accessories and Device Manager (LADM), które poprawia redukcję szumów, zapewniając przejrzystość nawet w najbardziej zatłoczonych miejscach.
Bezproblemowe sterowanie
Koniec ze żmudnym ustawianiem. Intuicyjny panel sterowania tego zestawu słuchawkowego upraszcza Twoje życie dzięki łatwemu dostępowi do funkcji połączeń, głośności i wyciszania, pozwalając Ci pozostać skupionym i produktywnym.
Najwyższy komfort
Ważąc zaledwie 140 g, doświadcz lekkiego objęcia przemyślanie zaprojektowanych nauszników. Ciesz się idealnym połączeniem funkcji i komfortu, które wspierają Cię w każdym zadaniu, dzięki czemu ten zestaw słuchawkowy jest przełomowym dodatkiem do zestawu narzędzi każdego profesjonalisty.
Specyfikacja techniczna
| Przeznaczenie | Call center, Telefonia komórkowa, Muzyka, Telefonia internetowa |
| Czułość | 16 dB |
| Technologie | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia, Regulacja głośności |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Waga | 140 g |
| Impedancja | 32 Ω |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 24 miesiące |
| Kod dostawcy | 4XD1P83425 |
| EAN | 0195892101550 |
| Złącza | 1 x USB |
| Mikrofon | Tak |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Kolor | Czarny |
| Pełna nazwa | Lenovo Analogowy zestaw słuchawkowy USB-A Stereo Headset Gen 2 4XD1P83425 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











