Lenovo Etui na laptopa ThinkPad 14 cali 4X40N18009
duża liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Etui ThinkPad 14" zostało zaprojektowane tak, aby pasowało do najnowszej generacji notebooków ThinkPad 14". Pomaga chronić notebooka przed kurzem, wstrząsami i zadrapaniami, zapewniając doskonałą ochronę komputera. Smukła, lekka konstrukcja z łatwością zmieści się również w większej torbie.
Specyfikacja techniczna
| Materiał | Poliester |
| Przekątna ekranu | 14'' |
| Ilość komór | 1 |
| Rodzaj | Etui |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | Wewnętrzne: 344 x 247 x 24 mm Zewnętrzne: 363 x 262 x 28 mm |
| Waga | 309 g |
| Pasuje do | Laptopy ThinkPad 14" |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna |
| Kod dostawcy | 4X40N18009 |
| EAN | 0191545397790 |
| Pełna nazwa | Lenovo Etui na laptopa ThinkPad 14 cali 4X40N18009 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











