Lenovo Klawiatura bezprzewodowa numeryczna Go
duża liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Specyfikacja techniczna
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Interfejs | USB |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Wymiary | 180 x 127 x 43 mm |
| Waga | 109 g |
| Akcesoria w zestawie | Kabel USB-C na USB-A (1m) Odbiornik USB |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 12 miesięcy |
| Kod dostawcy | 4Y41C33791 |
| EAN | 0195477831599 |
| Pełna nazwa | Lenovo Klawiatura bezprzewodowa numeryczna Go |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











