Lenovo Klawiatura i mysz przewodowa 4X31R64439
duża liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
KlawiaturaKlawiatura i mysz Lenovo Essential Wired Combo zachowują prostotę. Ta trwała klawiatura i mysz podłączają się do każdego portu USB z niezawodnością przewodową, na której możesz polegać.
towar niedostępny
Opis
Klawiatura
Klawiatura i mysz Lenovo Essential Wired Combo zachowują prostotę. Ta trwała klawiatura i mysz podłączają się do każdego portu USB z niezawodnością przewodową, na której możesz polegać. Wytrzymała, wodoodporna membrana wytrzyma przypadkowe zalania, nie ryzykując wydajności. Ciesz się przyjemnym pisaniem dzięki cichym klawiszom i klawiaturze numerycznej w nowoczesnym układzie oszczędzającym miejsce. Zwiększ swoją efektywność pracy dzięki specjalizowanemu klawiszowi Microsoft Copilot. Ergonomiczna mysz w pełnym rozmiarze oferuje komfort i wsparcie do całodziennie używania. Zwiększ swoją produktywność, płynnie wykonując zadania za pomocą optycznego sensora o wysokiej rozdzielczości 1600DPI.
Najważniejsze cechy:
- Połączenie USB przewodowe zarówno dla klawiatury, jak i myszy.
- 2.5-strefowy układ klawiatury z dedykowanym klawiszem numerycznym.
- Regulowany stelaż oraz odporny na rozlania design klawiatury.
- Mysz o pełnym rozmiarze, uniwersalna.
- Czujnik optyczny i rozdzielczość 1600 DPI.
- Klawiatura z klawiszem Copilot, a Copilot w Windows to inteligentny asystent zasilany sztuczną inteligencją. Gdy Copilot nie jest dostępny lub włączony na urządzeniu, naciśnięcie klawisza Copilot uruchomi wyszukiwanie w Windows.
Specyfikacja techniczna
| Zasięg | 1.8 m, 1.8 m |
| Połączenie | Przewodowe, Przewodowe |
| Zestaw z myszką | Tak |
| Kolor | Czarny, Czarny |
| Interfejs | USB, USB |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Wymiary | 20 x 146 x 424 mm, 34 x 62 x 111 mm |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Podświetlenie | Nie |
| Waga | 0.57 kg, 69 g |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Kod dostawcy | 4X31R64439 |
| EAN | 0195892115328 |
| Pełna nazwa | Lenovo Klawiatura i mysz przewodowa 4X31R64439 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











