Lenovo Klawiatura numeryczna USB Gen II 4Y40R38905
średnia liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Klawiatura numeryczna LENOVO USB Gen II
Bez względu na to, jakim jesteś profesjonalistą, docenisz wydajność i przenośność klawiatury numerycznej USB Lenovo II. Ma wszystkie funkcje naszej klasycznej klawiatury, ale także bardziej stylowy i funkcjonalny wygląd. Po prostu podłącz ją, poczekaj kilka sekund i gotowe.
Kluczowe cechy:
- Połączenie USB typu plug and play do szybkiej konfiguracji
- 19-klawiszowa pełnowymiarowa klawiatura gotowa na każde polecenie
- Łatwe, bezbłędne pisanie z przyjaznym dla użytkownika podświetlanym diodą LED, izolowanym klawiszem NumLock
- Dedykowane klawisze wydajności - Tab, Backspace, 00 / IN pozwalają na szybszą pracę
- Lekka i przenośna konstrukcja, idealna do biura i podróży
- Identyfikator rodziny z klawiaturami Lenovo Essential
Specyfikacja techniczna
| Rodzaj | Numeryczna |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Interfejs | USB |
| Kolor | Czarny |
| Połączenie | Przewodowe |
| Zasilanie | USB 5V |
| Pozostałe parametry | Liczba przycisków: 19 |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 12 |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Długość przewodu | 1 m |
| Wymiary | 157 x 96 x 24 mm |
| Waga | 135 g |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 • Windows 7 |
| Pełna nazwa | Lenovo Klawiatura numeryczna USB Gen II 4Y40R38905 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











