Lenovo Klawiatura z myszką Professional Wireless Rechargeable Combo 4X31R64351
duża liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Klawiatura
Profesjonalna bezprzewodowa klawiatura i mysz Lenovo to rewolucja w wydajności i designie. Jej pełnowymiarowa klawiatura posiada przełączniki nożycowe, które zapewniają podwyższone doznania podczas pisania i poprawiają efektywność pracy dzięki specjalizowanemu klawiszowi Microsoft Copilot. Mysz, wspaniale wykonana z bio-gumy, zapewnia komfort przez cały dzień i jest wyposażona w imponujący czujnik o rozdzielczości 4000 DPI. Dodatkowo zarówno klawiatura, jak i mysz wykonane są z ekologicznego materiału, w 65% z recyklingu, który chroni środowisko.
- Ułatw ładowanie dzięki zintegrowanej akumulatorowej baterii w klawiaturze i myszy.
- Bezproblemowo przełączaj się pomiędzy 3 urządzeniami za pośrednictwem złącza 2.4G Unified lub Dual BT na wielu systemach operacyjnych.
- Wyglądaj najlepsze dzięki smukłemu, nowoczesnemu designowi i premium fakturze wykończenia.
- Zrób wszystko dzięki pełnej klawiaturze z 3 strefami nachylenia i układami językowymi z całego świata.
- Doświadcz różnicy z responsywnymi klawiszami typu scissor-switch i cichym pisaniem.
- Maksymalizacja swojego potencjału za pomocą symetrycznej myszy 8-przyciskowej o rozdzielczości do 4000 DPI.
- Bądź ekologiczny dzięki naszym materiałom 65% PCC i bio-podstawowemu TPU.
- Uczyń to osobistym dzięki programowalnym funkcjom zarówno na klawiaturze, jak i myszce.
- Ciesz się całkowitym spokojem ducha dzięki 3-letniej gwarancji.
- Zarówno mysz, jak i klawiatura mają szyfrowanie AES128.
- Klawiatura z klawiszem Copilot, Copilot w systemie Windows to inteligentny asystent zasilany przez AI. Gdy Copilot nie jest dostępny lub włączony na urządzeniu, naciśnięcie klawisza Copilot uruchomi wyszukiwanie w systemie Windows.
Mysz
Specyfikacja techniczna
| Połączenie | Bezprzewodowe, Bezprzewodowe |
| Zestaw z myszką | Tak |
| Kolor | Czarny, Czarny |
| Interfejs | Radio 2,4 GHz, Bluetooth, Bluetooth, Radio 2,4 GHz |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Wymiary | 14.8 x 128.8 x 437.4 mm, 36.06 x 62.23 x 111.29 mm |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Podświetlenie | Nie |
| Waga | 586 g, 80 g |
| Akcesoria w zestawie | Profesjonalny bezprzewodowy zestaw Lenovo z akumulatorem Jednolity odbiornik parowania USB-A Lenovo Kabel ładujący USB-A do USB-C Dokument gwarancyjny Podręcznik szybkiego uruchamiania |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Kod dostawcy | 4X31R64351 |
| EAN | 0195892114635 |
| Pełna nazwa | Lenovo Klawiatura z myszką Professional Wireless Rechargeable Combo 4X31R64351 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











