Lenovo Komputer ThinkCentre Neo 50q Gen 5 Tiny 13B9001FPB / Intel Core 5 210H / 32GB DDR5 / 1TB NVMe / Intel Graphics / 3YRS OS / W11Pro
duża liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:





UHD
Opis

Mini komputer
Powierzchnia biurowa może być problemem dla każdej firmy. Na szczęście komputer stacjonarny ThinkCentre Neo 50q Gen 5 1L jest kompaktowy i na tyle wytrzymały, że można go zmieścić niemal wszędzie, nawet w najmniejszych miejscach. Jest także przenośny, więc idealnie nadaje się do pracy hybrydowej. Jednak ten niewielki, energooszczędny komputer może pochwalić się mocą obliczeniową do procesorów mobilnych Intel® Core™, może działać w systemie Windows 11 Pro i ma wiele portów, w tym USB-C i HDMI. Jest również wyposażony w opcjonalny port, który można dostosować do własnych potrzeb.Oszczędność miejsca i oszczędność kosztów
ThinkCentre Neo 50q Tiny nie zajmie miejsca na biurku ani nie rozbije banku. Jego niewielka, bardzo mała obudowa o pojemności 1 l zajmuje mniej miejsca niż kilka standardowych notatników lub dzienników, a ponadto jest dostępna w przystępnej cenie. Jest również dostępny z opcjonalnymi akcesoriami montażowymi, w tym podstawą na biurko lub bezpiecznym uchwytem VESA do montażu na ścianie lub pod biurkiem. Co więcej, ten kompaktowy komputer PC jest kompatybilny z innymi urządzeniami Lenovo ThinkCentre Tiny-in-One.

Błyskawiczna pamięć masowa
W przypadku każdej firmy szybkość i elastyczność może mieć duże znaczenie, a wszelkie przestoje mogą być kosztowne. ThinkCentre Neo 50q umożliwia połączenie niesamowicie szybkiej pamięci masowej SSD z pamięcią masową HDD, dzięki czemu miejsce nigdy nie będzie problemem. A dzięki dużej ilości pamięci ten ultramały komputer stacjonarny uruchamia się płynnie i szybko za każdym razem. Co więcej, aplikacje uruchamiają się w ciągu kilku sekund, oszczędzając niepotrzebnego majsterkowania i frustracji podczas oczekiwania na załadowanie aplikacji.Wzmacnia produktywność
Od intensywnego przetwarzania danych i codziennych zadań po wielozadaniowość z maksymalnie trzema monitorami 4K — ThinkCentre Neo 50q Tiny łączy produktywność z wydajnością. Ten ultramały komputer biznesowy jest znacznie większy od swojej wagi i obsługuje także łączność Wi-Fi 6, umożliwiając bezproblemowe łączenie się ze zdalnymi zespołami i klientami, jak gdyby wszyscy znajdowali się w tym samym pomieszczeniu.
Specyfikacja techniczna
| PROCESOR | ▼ |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Model procesora | Intel Core 5 210H |
| Ilość rdzeni procesora | 8 |
| Więcej informacji o procesorze | Intel® Core 5 210H, 8C (4P + 4E) / 12T, P-core 2.2 / 4.8GHz, E-core 1.6 / 3.6GHz, 12MB |
| PAMIĘĆ | ▼ |
| Zainstalowana ilość pamięci | 32 GB |
| Typ zainstalowanej pamięci | DDR5 SO-DIMM - bez ECC |
| Szybkość Pamięci | 5600 MHz |
| Liczba slotów pamięci | 2 |
| Liczba wolnych slotów pamięci | 1 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 64 GB |
| MAGAZYN DANYCH | ▼ |
| Pojemność dysku (1) | 1 TB |
| Interfejs dysku (1) | M.2 NVMe PCIe 4.0 4x |
| Możliwość instalacji dodatkowego dysku | Tak |
| Kontroler pamięci masowej (1) | 1 x NVMe |
| Czytnik kart | Nie |
| KARTA GRAFICZNA | ▼ |
| Model karty graficznej zintegrowanej | Intel UHD Graphics |
| Model karty graficznej dedykowanej | brak karty dedykowanej |
| ROZSZERZENIA / SLOTY | ▼ |
| Slot M.2 Card - 2280 | 2 (całkowity) / 1 (wolna) x M.2 Card (na SSD) |
| PORTY I ZŁĄCZA | ▼ |
| Port USB-C | 1 |
| Port USB 2.0 | 2 |
| Port USB 3.x | 4 |
| Port HDMI | 1 |
| Port DisplayPort / miniDisplayPort | 1 |
| Port RJ-45 (LAN) | 1 x LAN (Gigabit Ethernet) |
| Dodatkowe informacje o portach | Porty przednie: 1x USB-C® (USB 3.2 Gen 2), 1x USB-A (USB 3.2 Gen 2) 1x gniazdo słuchawkowe/mikrofonowe (3,5 mm); Porty tylne: 2x USB-A (USB 2.0), 2x USB-A (USB 3.2 Gen 2), 1x HDMI® 2.1, 1x DisplayPort™ 1.4b, 1x Ethernet (GbE RJ-45), 1x Złącze zasilania |
| KOMUNIKACJA | ▼ |
| Sieć WiFi | WiFi 7 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Sieć LAN | 100/1000 Mbit/s |
| OBUDOWA | ▼ |
| Typ obudowy | Mini-PC |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Materiał wykonania obudowy | Metal + ABS |
| Wymiary (cm) | 17,9 x 18,29 x 3,65 cm (1L) |
| Waga (kg) | 1,13 kg |
| ZASILANIE | ▼ |
| Moc wyjściowa zasilacza | 90 W |
| POZOSTAŁE INFORMACJE | ▼ |
| System Operacyjny | Windows 11 Professional 64-bit |
| Gwarancja | 3 lata, naprawa w siedzibie klienta (OnSite) |
| Ochrona przeciwkradzieżowa | Gniazdo zabezpieczające Kensington® Security Slot™, 3 x 7 mm, Przełącznik naruszenia obudowy |
| Inne cechy | Discrete TPM 2.0 |
| Certyfikaty | ENERGY STAR® 9.0, Zgodny z RoHS, Certyfikat TCO 10.0, certyfikat TCG, certyfikat FIPS 140-2 |
| W zestawie | Klawiatura i mysz Calliope |
| Pełna nazwa | Lenovo Komputer ThinkCentre Neo 50q Gen 5 Tiny 13B9001FPB / Intel Core 5 210H / 32GB DDR5 / 1TB NVMe / Intel Graphics / 3YRS OS / W11Pro |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










