Lenovo Komputer ThinkCentre Neo 50s SFF 11T0003BPB i5-12400 / 8GB / 256GB / INT / 3YRS OS + 1YR Premier Support / W11Pro
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| SFF | i5-12400 | 8GB | 256GB | INTEL UHD | W11 Pro |
towar niedostępny
Opis

Wzmacniacz produktywności
Wykorzystaj naprawdę responsywną, potężną wydajność ThinkCentre Neo 50s. Wyposażony w najnowszy procesor Intel® Core™ dwunastej generacji , do 64 GB pamięci DDR4 oraz pojemny dysk twardy i dysk SSD, ten komputer stacjonarny o niewielkich rozmiarach poradzi sobie z każdym zadaniem, zwiększając produktywność w mgnieniu oka.Bezpieczeństwo danych
Niemalowany i wykonany z materiałów pochodzących z recyklingu (w 85% z materiałów poużytkowych) ten zajmujący mało miejsca komputer stacjonarny ThinkCentre jest dostarczany w opakowaniu z tworzyw sztucznych pochodzących z oceanów, co zwiększa jego trwałość i trwałość. Dostarczany jest również z szeregiem innych ekologicznych certyfikatów, w tym Energy Star ® 8.0 i EPEAT ® Gold.

Elastyczność i bogactwo portów
Łatwy w konfiguracji w dowolnym miejscu ThinkCentre Neo 50s został zaprojektowany, aby zbliżyć do siebie współpracowników, gdziekolwiek pracują. Jest wyposażony w szybkie porty USB, w tym USB-C 3.2 (ładowanie 15 W), a także porty VGA, DisplayPort i HDMI 2.0. Dzięki temu wszystko przebiega płynnie i szybko, niezależnie od tego, czy chodzi o łączenie się z innymi urządzeniami, czy współpracę online.Komunikacja właśnie stała się o wiele przyjemniejsza
Dzięki naszemu inteligentnemu silnikowi chłodzącemu (ICE) 5.0 wydajność systemu jest optymalizowana w zależności od obciążenia pracą użytkownika, co zapewnia znakomitą efektywność energetyczną z ponad 40 kWh oszczędności energii na jednostkę rocznie. Ponadto ThinkCentre Neo 50s ma trzy tryby optymalne dla różnych miejsc pracy, niezależnie od tego, czy znajdują się one w biurze, restauracji czy fabryce.
Specyfikacja techniczna
| SPECYFIKACJA SKRÓCONA | ▼ |
| Typ obudowy | SFF |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Dysk | 256 GB SSD |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Sieć bezprzewodowa | tak |
| | |
| SPECYFIKACJA SZCZEGÓŁOWA | ▼ |
| Model | ThinkCentre neo 50s |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Generacja procesora | Dwunasta |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i5-12400 |
| Liczba rdzeni | 6 |
| Liczba wątków | 12 |
| Taktowanie procesora | 2.5 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.4 GHz |
| Cache L3 | 18 MB |
| Zainstalowana pamięć RAM | 8 GB |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 256 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express 3.0x4 |
| Napęd optyczny | DVD-RW |
| Producent chipsetu | Intel |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Porty wideo | 1 x DisplayPort • 1 x HDMI • 1 x VGA (15 pin D-Sub) |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s • Bluetooth • Wi-Fi 802.11ac 2x2 |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Porty USB | 1 x USB 3.1 Type-C • 2 x USB 2.0 Type-A • 4 x USB 3.0 Type-A |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) • 1 x Audio (Mikrofon) • 1 x Audio (Słuchawki / Line-out) • 1 x RJ-45 |
| Moc zasilacza | 260 W |
| Obudowa | Small Form Factor |
| Kolor | Czarny |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 3.0 x 1 • 1 x PCIe 4.0 x 16 • 2 x M.2 |
| Wysokość | 274.8 mm |
| Szerokość | 100 mm |
| Głębokość | 308 mm |
| Waga | 4.5 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Akcesoria w zestawie | Klawiatura i mysz |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Informacje o gwarancji | 3 lata Onsite |
| Pełna nazwa | Lenovo Komputer ThinkCentre Neo 50s SFF 11T0003BPB i5-12400 / 8GB / 256GB / INT / 3YRS OS + 1YR Premier Support / W11Pro |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











